Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caveat Emp(t)orium Pinguinicus


Recommended Posts

Oh Viv nu era o critica, inteleg foarte bine ce inseamna. Eu atat am avut "noroc" ca pana a avut școala si de invatat, a fost solo :). Prietenul a apărut exact dupa ce s-a terminat tot. Culmea ca se cunoșteau, erau in aceeasi "gashca". 

 

Insa nu pot sa nu ma "bag" in sufletul Silviei, caci si pe mine iubirea cea mare m-a apucat in a 12-a :). Iubire mare care fuse si se duse. :) noi insa nu ne vedeam zilnic, tin minte ca tata era împotriva si nu ma lasa. La noi nu se punea pb sa vina el la noi acasă...ne vedeam printre picaturi. Dar așa acei durat :). 

 

Iar Diana mi-a reproșat ca relația ei de la 16 ani s-a încheiat tocmai pt ca nu se putea vedea zilnic cu băiatul. Eu nu i-am dat dreptate, dar e parerea ei. 

 

Fug la job! Revin cand mai apuc azi. Termin la 18 si merg la inot direct dupa. 

 

Zi buna sa fie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 979
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Asta cu borcanul... eu ar trebui sa-i dau un astfel de borcan cu biletele: azi nu te gandesti la ea, azi puteti sa nu va vedeti, unde scrie ca trebuie sa va intalniti zilnic, tine mainile in poala cand esti singur cu ea, azi nu trebuie sa o iei de la scoala stie ea si singura drumul pana acasa. [:D]

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonna, Kari, Viviana, ar trebui sa fac un

subiect cu mame pe ghetar ca vad ca ale noastre ne tin in priza [flo]

 

Simonna, sper ca totusi sunt doar niste pusee de interes din partea mamei tale toate vizitele astea la medic si totul se va dovedi ok. Poate se lasa convinsa sa mearga la rudele tale care sunt in domeniu, macar asa vei fi la curent cu ce se intampla. Mama ta nu are vreo prietena buna pe care sa o poti descoase?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...