Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caveat Emp(t)orium Pinguinicus


Recommended Posts

  • Răspunsuri 979
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, ceai de menta, simplu, neindulcit. si atat. si pus la san cat poti de des. va trece, oricum alt tratament nu are ce sa ii dea. maxim un debridat - sirop.

daca are mai mult de 5 scaune si 5 episoade de voma in 3 ore ii poti face mucilagiu de orez - orezul fiert in apa, dat apoi zeama cu lingurita, cate putintel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut aceasta oferta:

Se pot vedea in fiecare zi, dupa ora 19-20 pana la ora 22, dupa ce termina de invatat. Sambata au la dispozitie muuuuult mai muuuuult timp liber.

 

Esti foarte generoasa.

Oferta mea de anul asta pentru Teodora este destul de restrictiva in timpul saptamanii si mai larga in we. Cred ca e ok asa, adica nu-i musai sa se vada zilnic sau daca vrea, domnul sa o astepte cand iese de la scoala si sa o insoteasca acasa (oricum nu am control la asta).

Totul va putea fi discutat si temporar schimbat, dar doar in functie de munca ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esti foarte generoasa.

Oferta mea de anul asta pentru Teodora este destul de restrictiva in timpul saptamanii si mai larga in we. Cred ca e ok asa, adica nu-i musai sa se vada zilnic sau daca vrea, domnul sa o astepte cand iese de la scoala si sa o insoteasca acasa (oricum nu am control la asta).

Totul va putea fi discutat si temporar schimbat, dar doar in functie de munca ei.

Aoleu ce bataie de cap cu chestiile astea! :((((

Noi deocamdata nu aveam probleme de acest gen, suntem la o alta categorie de varsta, dar mi-e groaza de faza respectiva cand o veni...

Cel mai nasol este daca nici nu-ti place baiatul respectiv, de-ti vine sa-i dai una in freza.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esti foarte generoasa.

Oferta mea de anul asta pentru Teodora este destul de restrictiva in timpul saptamanii si mai larga in we. Cred ca e ok asa, adica nu-i musai sa se vada zilnic sau daca vrea, domnul sa o astepte cand iese de la scoala si sa o insoteasca acasa (oricum nu am control la asta).

Totul va putea fi discutat si temporar schimbat, dar doar in functie de munca ei.

Da stiu. Asta pentru ca dupa scoala o vreau acasa fara sa o aduca el. Sper si eu ca poate pe dansul nu il tin picioarele sa vina in fiecare zi sa o plimbe prin parc sau in jurul blocului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...