Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

conceptie bb in post


nemary

Recommended Posts

  • Răspunsuri 48
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nemary,tin pumnii sa fie cu noroc ,sa vii cu o veste buna ,sa functioneze si la tine metoda .mai bine asa sa tii tousi post ca sa fii impacata si linistita sufleteste si poate DD iti va indeplini dorinta ,sincer am sa ma rog pentru tine in noaptea de Inviere (promit). Poate mergi cu sotul intr-un cadru intim si romantic sa fii lipsita de griji si poate ,poate ramai[gravi]. Sa ai weekend placut! Sorana 20 dec 2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de nemary
am o colega care imi tot spune ca nu ar trebui sa incerc sa fac bb in aceasta perioada pt ca este postul Pastelor [paste]. acum eu ma gandesc ca a avea un bb (mai ales daca faci tratament pt.asta, asa cum am inceput eu sa fac) este o binecuvantare si un dar de la Dumnezeu. fetele care isi doresc [bb] ce faceti? incercati in continuare sau ati luat o pauza?[bb] eu sper ca Doamne Doamne sa [iartama] o zi minunata, Mari Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.
Da, se tine cont si de ce spune biserica, de fapt, duhovnicul pe care il ai, iti poate da dezlegare in aceasta perioada (probabil in afara de prima si ultima sapt de post), sa continui tratamentul in conceperea copilasului. Daca ne-a dat noua dezlegare, care nu intentionam acum sa facem pe bebe 2, apoi tie care faci tratament, eu cred ca se poate! [pup] Onitza si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004) www.itmadesimple.ro [url="http://family.webshots.com/album/557450408BRVHsS"]FEBRUARIE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...