Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Soc si groaza! In filme. Horror :)


Ioana_Pos

Recommended Posts

  • Răspunsuri 91
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cinstit vorbind eu inchid ochii (sau am nevoie all of a sudden sa merg la baie :)) la horror movies cand muzica devine creepy. Clasice "children of the corn" sau "Rosemary's baby" pe care am fost "fortata" sa le vad cand a bunch of teenagers a ales filmele intr-o vacanta... si apoi blair witch project, carrie, jaws, the birds, psycho.... si pentru cei cu un anumit simt al umorului zombieland si shaun of the dead :)...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Primul meu film de groaza a fost prin adolescenta, Cosmarul (Nightmare on Elm Street) cu personajul Freddie Krueger:))

 

Cel mai mult mi-a placut The Others cu Nicole Kidman. De cate ori il revad mi se ridica parul pe mine din cap pana in picioare la fazele de groaza.

Si mai imi place seria American Horror Story pentru visuals. Creatorii aia au some freaky imagination.

 

In rest nu m-a impresionat nici unul.

Alea cu sange mult ma lasa absolut rece. Adica cand te fugareste ala cu drujba tu te-ascunzi in dulap si in loc sa te fugi afara, fugi si mai in interiorul casei?

Alea cu papusi transformate mi se par ridicole. Daca eram in locul personajelor principale,l ii trageam un sut lu' Chucky de-l scriam in pereti.

La fiecare le gasesc cate un defect:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Am citit prin nush ce articol ca filmul asta este e de fapt un statement al lu' Brad Pitt, cica personajul e el care e doar un om care vrea sa-si faca jobul si sa-si traiasca viata de familie si zombie sunt paparazzi. Si mi-a taiat orice chef sa-l vad:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine ma lasa frigider filmele cu Chucky, si cu Freddy Krueger, sau Texas Chainsaw Massacre. Stupizele rau. Dar filmul cu premiul de cel mai stupid pentru mine il are Final Destination. Absolut fara cap si coada. Cand am vazut ca s-au facut si vreo 6 in serie.... waw, ce bani aruncati de pomana!!!

 

Onelu, asa cu domnu' Pitt? Ce interesant se da... :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...