Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (61)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by crisbog98
Buna fetelor!Am o rugaminte mare la voi...eu nu sunt din Iasi,si am treaba cateva zile pe aici si din pacate am o durere groaznica de ovare.Recomandati-mi va rog un cabinet la care sa pot face o echo intravaginala, la un medic bun (adresa, eventual un pret daca stiti) ca s-ar putea sa raman vreo 2 sapt pe aici si am o anexita care sigur a recidivat. Va multumesc si astept raspunsurile voastre poate ajung maine la vreun dr.
Din pacate la nici un dr. bun nu poti ajunge de azi pe maine. Programarile se fac cu mult timp inainte. Dr.meu m-a programat la mijl.lui iulie pt. inceputul lui octombrie si, din cate stiu, cam peste tot e la fel. Dar poate fetele au vreo idee. Mai asteapta poate iti raspunde si altcineva. cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cris: subscriu la ce a spus Cristina. In cel mai fericit caz poti obtine o programare dupa 1 saptamana dar nu stiu sa-ti spun la ce medic. Multa bafta, poate obtii raspunsul asteptat. Ralu: hai sa-ti dau un pont, sa nu-ti mai scape nimic [;)] peste cateva zile Vladut implineste 3 anisori - cred ca la acest tort se referea Adriana.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Darria Ralu: hai sa-ti dau un pont, sa nu-ti mai scape nimic [;)] peste cateva zile Vladut implineste 3 anisori - cred ca la acest tort se referea Adriana.
crezi ca nu stiu? da' pana atunci... mai este vreme... eu credeam ca e vorba de ceva acum, azi-maine... [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by crisbog98
Buna fetelor!Am o rugaminte mare la voi...eu nu sunt din Iasi,si am treaba cateva zile pe aici si din pacate am o durere groaznica de ovare.Recomandati-mi va rog un cabinet la care sa pot face o echo intravaginala, la un medic bun (adresa, eventual un pret daca stiti) ca s-ar putea sa raman vreo 2 sapt pe aici si am o anexita care sigur a recidivat. Va multumesc si astept raspunsurile voastre poate ajung maine la vreun dr.
daca nu ai timp sa stai mai mult prin iasi, eu zic sa incerci la maternitatea cuza-voda, din cate stiu echograful este foarte bun; si poate dai si peste un medic bun.... daca nu, poti incerca la cabinetele private; sunt unele ( de ex. ominiclinic http://www.ominiclinic.ro/) unde dau consultatii mai multi medici, depinde de zi ... vezi poate gasesti la dr. dumitrascu sau mihaila... sau incearca la cabinetul profesorul dragomir (tel.218686); si acolo sunt mai multi medici care dau consultatii: tot dr. mihaila, dr. schass si altii; discuta la tel cu asistentele si roaga-le sa-ti recomande la cine sa mergi ca sa fii multumita oricum, cred ca in cazul tau e nevoie si de o consultatie... cred ca te va costa pana intr-un milion, de obicei o echo e cam 500 de mii, iar consultatia cam 300; daca suni poti afla tarifele telefonic sanatate multa! ALICe[flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralnied1
LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE, pentru: GABRIELA - gabrielaG Octavian MIHAI - gabrielaG MIHAELA - mariussimiuc GABRIELA - acvi GABRIELA - gabiarama Sebastian MIHAI - mexxa Vlad MIHAI - herra Cosmin MIHAI - alipiticot Dragos MIHAI - cicuta MIHAELA - leoaica si pentru toti sarbatoritii acestei zile[cheers] ps - La multi ani si pentru Alex Mihael - piticul lui l_carmen2003, daca este sarbatorit azi. Sper sa nu fac vreo gafa.[;)]

LA MULTI ANI!!![s]pentru voi si pentru al meu sotior care si maine isi va serba ziua (de data asta cea de nastere)cand vom fi tot doar noi, ca doi porumbei; abia sambata va fi marea petrecere pe care toti o asteapta, ce de'...cica la noi ies cele mai tari petreceri...[disco][invazie][papica] ALICe[flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana,poti sa-mi timiti pe mail o oferta pentru o petrecere cu pitici? Te rog...[pup] Sa ajung pana la tine imi este taaaare greu...
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si multumesc mult de urari...[flo][flo][flo] Pe 7 seara am venit dintr-un mic concediu de la salina de la Tg Ocna...a fost relaxare, somn, salina cu sport, aerosoli si pt baieti ce le-a placut cel mai mult a fost sala de sport de la baza de tratament de la hotel. Oricum toamna este superba la munte, un amalgam de culori...marfa...vorba baietilor mei. Apoi dimineata la 6,30 de la fereastra vedeam un rasarit rosu...am avut timp sa observ si sa ma bucur de frumusetile din jurul meu. Acasa m-a asteptat o surpriza...de fapt nu stiu daca o pot numi surpriza, dar mobila din camera copiilor a fost in sfarsit adusa si instalata. Trebuie sa umplu acum dulapurile, sa triez jucarii, haine, etc...si stiti cum e, eu vreau sa arunc ceva, copiii nu sunt de acord sau invers...Om vedea, asa ca in acest Wk-end am treaba. Pupici si o zi frumoasa tuturor... Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alic
quote:
Originally posted by crisbog98
Buna fetelor!Am o rugaminte mare la voi...eu nu sunt din Iasi,si am treaba cateva zile pe aici si din pacate am o durere groaznica de ovare.Recomandati-mi va rog un cabinet la care sa pot face o echo intravaginala, la un medic bun (adresa, eventual un pret daca stiti) ca s-ar putea sa raman vreo 2 sapt pe aici si am o anexita care sigur a recidivat. Va multumesc si astept raspunsurile voastre poate ajung maine la vreun dr.
daca nu ai timp sa stai mai mult prin iasi, eu zic sa incerci la maternitatea cuza-voda, din cate stiu echograful este foarte bun; si poate dai si peste un medic bun.... daca nu, poti incerca la cabinetele private; sunt unele ( de ex. ominiclinic http://www.ominiclinic.ro/) unde dau consultatii mai multi medici, depinde de zi ... vezi poate gasesti la dr. dumitrascu sau mihaila... sau incearca la cabinetul profesorul dragomir (tel.218686); si acolo sunt mai multi medici care dau consultatii: tot dr. mihaila, dr. schass si altii; discuta la tel cu asistentele si roaga-le sa-ti recomande la cine sa mergi ca sa fii multumita oricum, cred ca in cazul tau e nevoie si de o consultatie... cred ca te va costa pana intr-un milion, de obicei o echo e cam 500 de mii, iar consultatia cam 300; daca suni poti afla tarifele telefonic sanatate multa! ALICe[flo][flo][flo]
Da da ,tot la cabinetul dl doctor Dragomir te poti programa la dr Mihalceanu,e o tipa de treaba,are zilnic consultatii de la pranz,dimineata e la spital,tot la Cuza Voda. Multa sanatate! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...