Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (63)


Recommended Posts

Fetelor, ce e cu linistea asta? Ada, vad ca tare plimbareti sunteti. Carmen, tu parca intrebai, unele culori le-a facut zugravul, unele le-au colorat cei de la Fluidix, de unde am luat vopseaua. Mai pun poze, dar sa le fac intii. Azi mi-am uitat aparatul acasa. Azi s-au plimbat gizele cu bicicletele. Maria, bine ca papa Mara san. Alinush, nu ai ajuns inca? Clau? Flavia? Miha, e ok vineri. Pupici, Cristina si gemenele -- http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara Intru doar putin sa va salut ,dar vad ca acum cand am si eu timp si chef nu e nimeni pe-aici. Am citit cate ceva din ce-ati scris zilele astea dar asa fugutiv, eu am absentat pe motiv ca m-am simtit destul de aiurea ,daca tot asa ma simt va trebiu sa merg la medic sa-mi fac niste analize sau habar n-am incotro s-o apuc. Dar sper sa-mi revin cat de curand . David e bine si spre bucuria mea chiar de 8 martie mi-a facut "cadou" a inceput sa mearga de-a busilea ,la inceput mai greu dar acum umbla prin toata casa . Ce ma bucura cel mai tare e ca numai plange dupa mine i-l pun jos si isi vede de treburile lui , deja imi faceam griji ca e prea dependent de mine , am scapat si de caratul in brate , am baiat mare deja se descurca singur[:D] Ildi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina m faine pozele de 8 martie ,emotionante , le-am vazut si pe cele cu Adelina Gabi am vizionat si pozele cu Tudor, bine ca pana la urma s-a rezolvat cu poezia ,dar urata treaba din partea educatoarei... Flavia felicitari lui Bogdi pt tata Clau ma bucur ca e mai bine Raul si cu intarziere va doresc si eu multi ani fericiti impreuna Cristina super pozele cu casa Ada ce plimbareti sunteti voi ,si Vladut e tot timpul cu voi ? Ildi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada [pup] Raport pe ziua de azi? musafiri, musafiri si oaspeti [:D] siii multa bucatariala si strans si iar pus masa, strans masa [bang] Bine ca am scapat si de asta, asa ca acum dupa o baie buna ma pot duce linistita la culcare. Va pupitez [pup]
Nou stil de viata [cool] [pk]Cookie-[pk]Alma-[pk]Ina-[pk]Claudelu
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Nu am mai intrat aseara, am citit doar de pe telefon Clau, transmite-i la multi ani lui Claudiu si din partea mea, multa santate, fericire si mai putin stres la servici. Carmenimi pare rau ca a rams Ovi fara job. Deci asta a fost surpriza neplacuta de ziua ta? Eu sunt de conceptia ca orice sut in fund e un pas inainte. Si sa stii ca asa e... cel putin la noi in familie. Asteptam sa ne dai incurand vestea ca are Ovi un job mai bun. Fruntea sus. Miha nu stu cum ar trebui sa procedei cudaria... poate sa o stimulezi cumva daca isi face temele intr-un anumit timp. ma duc sa vad pozele anuntate. [url="http://community.webshots.com/user/gabitzica"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, am vazut pozele. Ce acrobat e Vladut!Si tu ce mult ai slabit si e fain ca tzatele nu au scazut[:D] cristina ce avansati sunteti cu casa! Ce living mare aveti si ce bine ca ati ales culori calde. la fete la sta tare bine cu parul prins. [url="http://community.webshots.com/user/gabitzica"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...