Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pisicute cu gherute pe ghetar


Recommended Posts

  • Răspunsuri 824
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buuuunnn...deci am papion.

Ar fi o noutate...de ceva vreme nu ma mai "leaga" nimeni si nimic de gat. [:)]

Dar pantaloni in dungulite port linistit pentru ca da, sunt foarte serios. Numai in poza.

Multumesc, Ioana!

 

Acum, ca tot ati vorbit, parca si Ana a avt boala aia cu mana si piciorul...stiu ca-i nenorocita. Fleur, sper sa scapati repede de toate bubele, pe unde s-or pozitiona ele!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi noapte am avut un vis ciudat...se facea ca ma intorceam in Ro, nu aveam motive. Si ma intorceam la firma neamtului de la care am plecat, unde am urat tot...de la job la patron, la caldura terorizanta vara...in afara de o mana de colegi tare faini si de prietena mea cu care vb si acum, prietena facuta dupa 30 de ani cand rar se mai leaga prietenii asa stranse. 

 

Si stateam sa ma intreb de ce ma intorc eu acolo, colegii care apareau in vis erau numai cei care nu imi placusera, niciunul din cei faini nu era acolo...m-am trezit cu un sentiment ciudat, tare ciudat. Il simt si acum dar e greu sa il explic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa, am mai dormit o tura de 45 min  [:)] . Julia cred ca face acum puseul de crestere pe care l-a ratat la 1,5 luni, cand a facut entero+ mutare UK. Asa ca sta mufata mai toata ziua.

 

Mihaela poarta incaltari comode de alergat si vizitat mult, o haina cu multe buzunare in  care are servetele, bombonele, un fruct, o sticla de apa, o bucatica de kardemummakaka, un plasture etc, daca cineva drag are nevoie, sa ii dea. Mai are un pandantiv cu pozele fetelor si a lui Ovi si bineinteles aparatul foto. 

 

Dark poarta cercei cu insemne vikinge si bratara cu litere runice. Are o capa (fara spada! [:D]) de culoare inchisa insa cu o captuseala eclatanta, aproape fosforescenta ca ochii de pisica. Poarta pantofi stiletto pe care alearga cu usurinta spre toate taskurile zilei si Mandruka pentru Pixie (L merge tinut de mana, ce credeati?)

 

Ziki mai am nevoie de timp de gandit. Tu postezi mai rar si mi-e greu sa te 'imbrac'

.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...