Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gogonate murate si pinguini iuti


Recommended Posts

 

 

 

Simpatic testul. Am raspuns corect dar l/am complicat in capul meu (zapada e si galbena, vinetie, albastrie in functie de lumina, sarea e si roz si gri etc) [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 787
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana si eu zic sa te duci, ieri m-am dus si eu: mi-a facut o carie si mai am vreo doua mai mici, pe care le rezolvam saptamna viitoare.

 

Of, am avut azi o zi...cumplita, nebuna...cum nu doresc nimanui. Se vede ca a fost marti (sper sa nu am surprize acasa) [soricel]

 

Si eu visez la o casa la curte, poate avea un etaj, vreau gradina cu flori. Fur ideiile lui Ruf cu incalzirea si gardul, dar nu-l repar eu. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ioana, mergem, ca doar esti si tu familie! Mi-am pregatit si rujul rosu sclipicios. http://www.whiteimage.eu/clients/wlm/gen.php?vc=MTI2NDAwIyM2ODkzIyNtX3N0ZWZhbmVzY3VAeWFob28uY29t&server=1 [:-)))] am primit invitatie pe email. As putea spune ca chiar am anticipat.

 

 

Moi? Sau ma bag aiurea in seama

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, si eu care ma gandeam ca ma crezi suficient de polisata ca sa merg la asa eveniment. M-am dezumflat ca un balon! [:D] Uitasem de visul tau. Nepoata Regelui, ar fi frumos! Lasa ca e Georgica aici, daca se insoara si el cu o commoner ca William cu Catherine am una-doua sanse sa intru in regalitate. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simpatic testul. Am raspuns corect dar l/am complicat in capul meu (zapada e si galbena, vinetie, albastrie in functie de lumina, sarea e si roz si gri etc) [:D]

Nici prin cap nu mi-a trecut sa spun ca vacile beau lapte, chiar daca am raspuns alb, gri, ivoire.

 

ei, na, acum ce sa fac daca sarea mea e gri?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, si eu care ma gandeam ca ma crezi suficient de polisata ca sa merg la asa eveniment. M-am dezumflat ca un balon! [:D] Uitasem de visul tau. Nepoata Regelui, ar fi frumos! Lasa ca e Georgica aici, daca se insoara si el cu o commoner ca William cu Catherine am una-doua sanse sa intru in regalitate. 

si eu am visat in adolescenta sa-l iau de barbat pe Albert de Monaco. 

Pfui, bine ca l-am refuzat ca i-a crescut chelie.  [:-)))] Poate ma pedepseste destinul si-l face si pe CCS sa cheleasca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...