Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogonate murate si pinguini iuti


Recommended Posts

Ziki, ce tare chipsii aia spiralti!! 

 

Abia astept sa imi zici cum a fost in Donegal! Cred ca o sa va distrati pe cinste daca zici ca si nenea e sugubat.

 

Cu Haloween nu am inteles: vor costum nou de la un an la altul sau de la o petrecere la alta anul asta? 

 

Si la noi 'tati' e de serviciu cand e vorba de dat in tiribombe si rollercoaster. In alea mai de copii ma dau eu cu P dar in alea mai zmucite se da el. Nu de alta, dar eu fac episoAde de vertij si fara sa ma mai invart in toate cele.

Ultima tura s-au dar in lanturi, mamaaa ce show a fost. P mai dorea si B a coborat verde-broacel de acolo.

 

Felicitari pentru micii inotatori!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 787
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rox, welcome back! Sa stii ca si eu am facut precum mr Pat la un moment dat. Cam jumate de culegere, asa, peste vacanta. M-a pus mama sa le iau de la capat. Acu' vezi tu cum e mai bine sa procedezi.

 

bine v-am regasit!

pai io am procedat ca mama ta [:D]

dar macar era vorba doar de o tema... adica la ei fro 20 de exercitii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai, a propos de parcuri de distractii, eu am invatat acu ceva ani ca ce inseamna pentru noi puchinos si rustic, pentru ei e fantastic.

pretenii nostri cei mai buni s-au relocat din America inapoi in Constanta acum vreo 6 ani. deci astia mari aveau 4, da? si mergem noi in exceptionalul si mirobolantul Luna Park din Mamaia. care stiti cum e.. cam ca acum 20 de ani :))))

iar americanu', cu ochii mari si plini de fericire, zice: "Disneyland!!!!". asa ca.... ei se bucura tare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, din coceni!:))

Adica de acolo de unde nu exista apa curenta in case si trebuie sa cari de la fantana cu galeata.Am ajuns acasa si nu aveam apa,am sunat si mi s-a spus  ca intr-o ora vine.Asta a fost  acum doua ore.

Asa ca daca vedeti la stiri o doamna...o duduie:)) machiata,incaltata cu pantofi cu toc,îmbrăcata cu deux pieces si carand cu gratie de la izvor catre vastele ei apartamente,deux bidoans:))cu apa sa stiti ca este vorba despre moi.:))

Nici doamna nu poci sa mai fii in vremurile astea cainoase.:))

Si stau in centrul tarlalei de coceni...:)):))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca toata lumea s-a inghesuit sa-l  trimita pe Rufus la dentist [:D]

Eu acum am ajuns de la dentist, dar n-am fost eu pacienta ci Crina. Noua chiar ne place si mergem periodic, mai putin tati care nu are timp. El merge numai cand trebuie.

 

Eu inainte de 89 eram mica si oricum locuiam la tara, asa ca nu aveam probleme cu apa, caldura, curentul eelectric. ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, buna ziua!

 

 

Soare-ntre nori, dar e placut... [:)]

 

Eu de fel sunt foarte friguroasa...pot sa spun ca ceilalti membri ai familiei au termometrele defecte, nu ne potrivim de fel la stabilirea temperaturii in casa, asa ca avem show-uri dese la setarea termostatului... [alcool]. Eu 22 pe timp friguros ei vor 20, da' e frig frate si eu nu am de gand sa stau cu pilota-n spinare toata ziua. Si din an in an mi se cam subtiaza pielea si sunt mai sensibiloasa la schimbari de temperatura... [:)]. Pe timpul raposatului nu prea am suferit de caldura, era CET-ul in floare, duduiau calorifele din fonta incepand cu octombrie, in schimb erau intreruperi dese de curent...mama aprindea candela...

 

Strumphitza, zau ca mi-e mila ca te doare mereu capul...un control oftalmologic ai facut [flo2] ?

 

De party-uri pentru copii, am facut in functie de "disponibilitati", acasa/cresa/gradi si acum scoala. La dublu de fiecare data, se bucura enorm ca toti copiii de altfel.

 

Ellyda, oops...ofi trecut vre-un Dorel pe-acolo. Lasand gluma la o parte, tare e greu fara apa, dar cel mai dificil e la baie... [alcool]. Poate vor rezolva problema...

 

Si mandra mi-a spus ca se va organiza o mica petrecere de "Hello Win"...are costumatie de anul trecut...cam asa e...

 

 

post-108221-0-28339800-1445430783.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...