Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogonate murate si pinguini iuti


Recommended Posts

neata.stau cu cafeaua si un maldar de acte.de fapt sunt la a patra cafea si tot degeaba.Stiti filmul goana dupa cadou?

In orasul asta de kko nu gasesc o geaca de iarna frumoasa pentru Eva.mAI O GEACA DE IARNA FAINA,CU CENTURA IN TALIE....nimic fratele meu,nimic nimic.De cizme ca lumea nu mai pomenesc.Mai ales ca fata a crescut 16 cm din 30.06 pana acum si 1.5 numere la picior.....hainele nu-i mai vin,daca ii iau mai mari parca-s de pomana iar daca i le iau saa-i vina acum nu-i mai vin acus.Ce-0i vine are maneci lungi,iar eu nu dau 550 ron pe o geaca pe care o va purta maxim trei luni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 787
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata.stau cu cafeaua si un maldar de acte.de fapt sunt la a patra cafea si tot degeaba.Stiti filmul goana dupa cadou? In orasul asta de kko nu gasesc o geaca de iarna frumoasa pentru Eva.mAI O GEACA DE IARNA FAINA,CU CENTURA IN TALIE....nimic fratele meu,nimic nimic.De cizme ca lumea nu mai pomenesc.Mai ales ca fata a crescut 16 cm din 30.06 pana acum si 1.5 numere la picior.....hainele nu-i mai vin,daca ii iau mai mari parca-s de pomana iar daca i le iau saa-i vina acum nu-i mai vin acus.Ce-0i vine are maneci lungi,iar eu nu dau 550 ron pe o geaca pe care o va purta maxim trei luni.

 

incearca sa vezi pe site la next, poate iti place ceva si comanzi on-line

http://ro.nextdirect.com/ro/girls/older-girls

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, asa ducem de fiecare data cand mergem in tara : cafea si cioco la greu  [:D] pt prieteni, rude...pana si Marciei i-am pus in bagaj vreo 10 kg, pt ca nu avea decat hainele...ai mei si dau din cafea si ciocolata; la rude si pe unde mai merg ei cu treburi...in noiembrie iar ducem cafea si cioco; avem doar hainele pt nunta, asa ca loc e destul (69 kg toti 3, sa tot umplem valizele)...o sa avem 2 valize cred, pe una o lasam in Romania si o luam la vara...

 

Noi cand era Marcia mica vorbeam in engleza...acum poate sa vorbim in chineza ca sa nu ne inteleaga  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un bărbat înarmat cu un cuțit a intrat intr-o scoala suedeza si a amenințat personalul, nu au anunțat inca motivul. Cateva persoane rănite, un mort si atacatorul împușcat, e operat acum de urgenta. Copiii au fost incuiati in clase, parintii stau cu sufletul la gura in fata școlii, pe copii ii arata la geam ca sa vada parintii ca sunt ok...astept cu nerăbdare sa citesc ce s-a intamplat, ce motive a avut bărbatul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...