Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogonate murate si pinguini iuti


Recommended Posts

Un bărbat înarmat cu un cuțit a intrat intr-o scoala suedeza si a amenințat personalul, nu au anunțat inca motivul. Cateva persoane rănite, un mort si atacatorul împușcat, e operat acum de urgenta. Copiii au fost incuiati in clase, parintii stau cu sufletul la gura in fata școlii, pe copii ii arata la geam ca sa vada parintii ca sunt ok...astept cu nerăbdare sa citesc ce s-a intamplat, ce motive a avut bărbatul...

Pai si acum copiii sunt ok? S-a terminat atacul? Daca zici ca atacatorul e in operatie... Sau sunt mai multi si atunci actiunea lor continua?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 787
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si eu am multe zile de concediu pe an (25 pe anul curent si maxim 8 reportate din anul precedent), niciodata nu reusesc sa le fac pe toate, imi iau concediu si cand n-am nevoie sau chef...plus ca obligatoriu una dintre transele de concediu trebuie sa fie de 10 zile lucratoare consecutive - asta il folosesc cand plecam vara in concediu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multam de idei.Mai umblu azi o tura(caut in maxim 200 ron)mai mult nu dau,apoi maine merg in CA..ala e in afara orasului langa Auchan...la mama naibii...dar ce nu fac eu pentru printesica mea ....

Care apropo a inceput sa fie plina de figuri si mofturi....e tota numai botic.Bine ca n-a inteles ce e cu selfie cu bot ca si-ar face toata ziua...sau nu,nu e pasionata.N-are treaba cu de astea,ne-a zis sa n-o mai plictism,ca de cand are telefon o sunam cam des.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi e obligatoriu sa-ti iei 2 saptamani la rand; plus ca intr-una din ele nu ai voie sa citesti deloc e-mail-urile...saptamana asta poate fi in cele 2 sapt sau separat...si se monitorizeaza...daca citesti, esti raportat la HR si apoi trebuie sa dai cu subsemnatul, ca de ce ai muncit...la fel si daca nu iei astea 2 sapt.la rand...

 

Mie mi-ar trebui vreo 50 de zile de vacanta pe an...aici se dau in functie de grad...noi astia mai mici avem 25, cei mai mari au 27...cand implinesc 10 ani (mai e putin, un an si un pic) voi primi si eu 10 zile de vacanta cadou (sau o anumita suma de bani...eu aleg insa vacanta  [pk] )...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, o sabie, așa citesc si eu. Nu se stie mai mult Monica, am scris ce au scris ziarele. 

 

Noi ne luam întotdeauna toate zilele de concediu. Doua saptamani iarna, patru vara. Mai ramân printre picaturi ceva zile, ca mai am si zile libere. 

 

Anul asta a fost excepție ca am avut numai doua saptamani vara, dar am simtit...

Am luat o saptamana in Septembrie si una o iau de sărbători. Sotul a luat doua saptamani acum, cu W. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada, la C&A au hainute dragute, si geci mai groase, si mai subtiri... si eu tot de acolo le iau fetelor.

 

Mai au niste geci acolo, 3 in 1, la 150 lei, care au o haina subtire + o captuseala. Ei, si toate astea se separa, poti purta doar hainuta, doar captuseala (pe post de bluza de trening - arata bine si la exterior) + ambele, din care rezulta o geaca grosuta. Dar e mai de toamna, nu chiar de iarna...

Dar au si geci de toate felurile si dragute

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elvetienii spun ca a fost sabie sau cutit; un profesor a decedat, in spital grav raniti sunt un profesor, 2 elevi de 11 si 15 ani si atacatorul, tot adolescent...scoala e la 80 km de Göteborg, are 400 de copii clasele 1-9..incidentul s-a petrecut in cafeteria scolii...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...