Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogonate murate si pinguini iuti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 787
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A propos de vesti bune, doamnele cu tenisul, a devenit Halep nr 1 WTA? Ziceau ceva de puncte...

 

nu, nici gand, Serena are aproape dublul punctelor ei (6580 fata de 11285)

nici nu ar merita sa fie nr. 1 - un numar 1 trebuie sa aiba macar un grand slam castigat. dar la fete s-a mai intamplat asta (Azarenka si Wozniacki)

 

Mihaela, succes Dianei la examen!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

post-52446-0-56343800-1445514738_thumb.jpg

 

Roxanaz, am facut o poza landscape, ca sa nu o mai intoarca serverul, si merge!!! Multumesc!

 

Noi ii cumparam Crinei haine de la h&m, c&a, lc waikiki, koton. Din pacate nu am in oras decat un h&m amarat, asa ca facem multe drumuri la constanta.

 

Mihaela-s, bafta Dianei la test!

 

Nici eu nu citesc, nu ma uit la stiri negative. Chiar ma afecteaza si prefer sa ma protejez. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha_s bafta Dianei, chiar vroiam sa te intreb ce ti-a povestit ca prima impresie de Romania. [:)]

 

Si eu le cumpar alor mei haine de la H&M si C&A.

 

Nici mie nu-mi plac stirile negative, dar exista, fac parte din cotidian. [:(]

 

Eu am 28 de zile de concediu si de regula prefer sa-mi iau vara 15 si restul asa cand mai am nevoie. Sa vedem cum facem programarea pt la anul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ie-te la Ioana ce se prapadeste de ras  [:D] am spus vreo prostie ?  [ph34r]

ma refeream la mesajele de la job; nu avem voie sa le citim o saptamana pe an cand suntem in vacanta...noi ne inregistram vacanta intr-un sistem, la care HR-ul are access...cele 2 saptamani se numesc block-leave...si trebuie inregistrat inainte in sistem si marcat ca si block-leave...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu merge luni la o inmormantare...ne-a povestit aseara ce si cum...pe cand parintii lui stateau cu chirie, proprietareasa (care statea in aceeasi casa, dar cu un etaj mai jos) avea grija de el si de sora lui cand parintii nu erau acasa...a fost ca o bunica pt ei: le facea prajituri, le citea povesti, se juca cu ei...Marciei chiar i-au dat lacrimile...doamna respectiva facea totul benevol, asta pt ca ii placeau copiii...impresionant....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu de obicei folosesc concediul ca sa stau cu Crina, cand are vacanta.

In vacanta mergem 2 sapt, de obicei una la mare si una la munte, ca atat poate sotul. Anul asta am fost doar la mare, din cauza recuperarii Crinei, asa a spus dr. 

Dar mai profitam si de unele curse ale sotului si astfel mai castigam cateva zile de vacanta. Dar acum, cu 2 copii, nu o sa mai putem face asta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi e obligatoriu sa-ti iei 2 saptamani la rand; plus ca intr-una din ele nu ai voie sa citesti deloc e-mail-urile...saptamana asta poate fi in cele 2 sapt sau separat...si se monitorizeaza...daca citesti, esti raportat la HR si apoi trebuie sa dai cu subsemnatul, ca de ce ai muncit...la fel si daca nu iei astea 2 sapt.la rand...

 

stii deja cat te invidiez pentru asta, nu?

 

eu am o minunata saptamana de "concediu". ieri de ex am introdus in sistem 8 ore jumate lucrate, si daca ma luam dupa madam co-project manager (cu care m-am si certat ieri) mai introduceam vreo 5 (pe care le prestez azi)  [:)] asa ca nu ma mai invidiati pentru alea 38 de zile pe hartie, ca oricum nu am cum sa mi le iau, si daca mi le-as lua, tot asta s-ar intampla (singura cale in care evit sa lucrez in concediu e cand sunt undeva peste granita, si n-am wifi gratis - desi nu-s sigura ca ai mei sefi n-ar prefer sa dea zeci de euro, sau lire, sau te miri ce alta valuta, numa' sa prestez cu spor).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ie-te la Ioana ce se prapadeste de ras  [:D] am spus vreo prostie ?  [ph34r]

ma refeream la mesajele de la job; nu avem voie sa le citim o saptamana pe an cand suntem in vacanta...noi ne inregistram vacanta intr-un sistem, la care HR-ul are access...cele 2 saptamani se numesc block-leave...si trebuie inregistrat inainte in sistem si marcat ca si block-leave...

Banui ca Ioana a inteles ca nu ai voie sa-ti citesti emailurile personale...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...