Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogonate murate si pinguini iuti


Recommended Posts

Mihaela-s, astept sa ne spui ca ti-a ajuns copila cu bine acasa! Eu cred ca mulre sunt alarme false, nebuni care nu fac nimic dar ameninta incurajati de incidentul de ieri si panica oamenilor.

 

Srrumphitza, vacanta placuta! Si da, sa faceti poze sa ne bucuram si noi.

 

Ioana, eu zic ca pitica e ok. Nu a stagnat, doar ca acumuleaza in alt ritm, ritmul ei. E greu sa nu compari copiii, eu compar si acum rezultatele de la eco, dar doar asa de curiozitate.  [:D]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 787
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

. si noi ii facem cadou un set din acela de bucatarie cu farfurii, canute.. si... tacâmuri. matza era circumspecta dar prietenoasa cu pitica, statea langa ea... pana când fetita insfaca un cutit si o furculita si incepe sa taie tacticoasa... pisica [:-)))] [:-)))] asta a fost ultima picatura pentru blanoasa. a scuipat-o pe aia mica si s-a refugiat sub un fotoliu. de atunci... nici ca a mai iesit vreodata când o aveam in vizita pe domnisoara.

 

[:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Viv ma bucur tare ca prichindica va umple casa. Destul de des inteleg ca o ai in grija. Asa este, un copil e o fericire in casa.

Daca ai spus pe undeva, eu nu am prins... daca e ceva delicat poti sa nu raspunzi. Parintii copilei sunt ok? Poate le spui intr-o zi ca nici nu stiu ce pierd... daca au alte treburi "importante"

 

 

Nu am vorbit niciodata de parintii copilei.

Mama ei e fata surorii mele mai mari. Lucreaza pana pe la 5-6 d.a.

Tatal ei lucreaza in politie si deseori pleaca. De obicei iese la 16.

Pe copila o ia de la scoala, de obicei, bunica-sau - cumnata-miu. Tatal copilei o ia de la ei la 16.30 in fiecare zi.

Saptamana asta sor-mea a fost in spital si cumnata-miu a stat dupa ea.

si atunci eu am picat de jurna sa o iau de la scoala, ca nu avea cine. Maruntica a vrut sa ramana la mine peste noapte.

 

Per total parintii copilei sunt mai mult decat ok - sunt innebuniti dupa ea.  Nebunu de ta-su trebuia sa vina dimineata la 7.30 sa o ia sa o duca la scoala. A venit la 7, ca cica i se facuse dor.

 

====

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Usch! Acum e alerta maxima pe insula, sunt amenințate cateva scoli, in special liceele...politia e afara la scoli, unele au trimis copiii acasă...nu stiu nimic de Silvia. E in toata Suedia cica, multe scoli amenințate dupa incidentul de ieri. Ma ia cu groaza efectiv! 

cine le ameninta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

cine le ameninta?

 

Acum citesc, au fost amenințări pe un forum, de care politia a primit de veste. Amenințarea spunea așa: "nu m-as duce la scoala azi daca as fi locuitor in Visby. Am arme cu mine. Cine Supraviețuiește, câștiga!" Politia nu da deocamdată mai multe amanunte. Sunt grupări extremiste, s-a spus clar azi ca tânărul care a atacat ieri, a facut-o împotriva imigranților. Sunt amenințări extremiste, rasiste, neonaziste.

 

silvi  [flo2]

 

Viviana cum se simte sora ta? Stiu ca am intrebat si la începutul săptămânii apropo de investigații. Daca nu vrei sa spui, inteleg. 

 

Ioana ma bucur ca esti mai bine. Sari te rog peste ce scriu, stiu ca ar trebui sa te binedispun, dar efectiv nu pot. Imi cer scuze public, nu am niciun alt motiv decat îngrijorarea...Suedia era o tara atat de pașnica, nu mai vb se insula noastră...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, sora mea nu o sa se mai simta niciodata bine. Din pacate. Important e sa fie stabila. Dar... colonoscopia i-a iesitt bine, endoscopia a evidentiat cicatrici pe esofag, dar nu i s-au refacut varicele esofagiene si la tomografie primeste rezultatul peste o saptamana.

 

Ea spune ca per total e OK.

====

 

Ioana, asculta de Rox, o sa fie ok bebilina.  Cred ca e doar o faza. Daca ea se hraneste bine, la cerere, cred eu ca in zilele ramase o sa recupereze.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...