Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogonate murate si pinguini iuti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 787
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi,

 

Azi as mai fi dormit dar B a fost cam la fel de silentios ca o capra neagra in magazinul de instrumente muzicale, sectiunea percutie. Asa a la 6.30 patru ochi mici se uitau tinta la ai mei ochi semi-deschisi. Adio somn! 

 

Mada, 80D sau DD am si eu la sutien. Daca sotul tau are drum prin Uk, eu asa intelesesem, iti gaseste tone de modele si culori ca sunt multe magazine de desuuri. Ma bucur ca ai gasit sa iti placa, eu ziceam daca vrei rezerva.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!  [flo2]

 

Rox, nope, tot n-am caldura la calorifere. Da' pana deseara fac io 24 de grade in casa  [:)]  Acum sunt 21 in dormitor si in sufragerie. Am dormit cu 2 paturi (e prima data cand fac asta; eu n-am pilota, si iarna dorm tot cu patura) si cu doua pisici caaaalde langa mine si/sau pe mine. Si cu sosete in picioare. Manusi imi mai lipseau  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Gata, am citit tot.

Mi-ati facut pofta cu Delta...eu n-am fost niciodata si chiar nu gasesc vreo explicatie rezonabila, pur si simplu nu s-a vajit...

Daca ar fi dupa mine, nu as merge in cluburi de "n" stele, all inclusive, in primul rand pentru ca eu vreau sa traiesc Delta, nu s-o vad de la etajul hotelului. Pe vremuri se organizau partide de pescuit de cateva zile bune, stateai la cort si pescuiai nonstop, pestele se curata, sara si punea la sac...asa ceva as vrea sa traiesc. Sau  stat la localnici, mancat cu ei, stiu ca au conditii rezonabile, cateva zile ar fi perfect. In plus nu-mi vine sa dau 50 euro/zi/persoana, ca sa zic un pret modest...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...