Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogonate murate si pinguini iuti


Recommended Posts

  • Răspunsuri 787
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Viviana [:-)))] . Silvi cum adica rulezi placinta? Iese ca un ștrudel atunci? Ca la mine placinta e plata :)

 

Asa fac eu placinta, o rulez, indiferent daca e cu branza, mere, dovleac. Imi pare rau ca nu mai am ,  s-a mancat f repede, ca iti aratam o poza. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, eu ii cunosc pe toti Puflenii, de pe la sedinte, intalniri de lucru...dar mai bine pe cei in varsta- sunt 2 frati si amandoi au hoteluri in tl si delta.

Borsul de peste adevarat se face cu mai multe soiuri de peste, cu cat mai multe cu arat mai bine, si de dimensiuni diferite. 

Storceagul cel mai adevarat se mananca la sulina, la marea neagra si e cu totul diferit de borsul de peste.

 

Vineri Crina are parada toamnei si trebuie sa o costumez intr-0 zana de toamna. Nu vreau sa dau banii pe un costum inutilizabil dupa asa ca o sa mergem in parc sa adunam frunze sa ii fac o coronita si sa ii cos cateva pe un tutu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, ca e dupa pranz.

 

Azi aveam ceva, ceva de facut si s-a amanat pe miercuri.

 

Smantana nu mi se branzeste niciodata pentru ca o bat cu furculita impreuna cu galbenusurile si  cu zeama de ciorba si abia apoi o torn in oala. Ca si Tora.

 

Smantana de gatit nu ma satisface pentru ca e prea subtire. Pe asta o folosesc doar la spaghete.

====

 

Ralu, cred ca dupa zambetul afisat nu mai ai maseaua umflata.

 

Danielag e foarte rau sa ai gatul intepenit. Si foarte dureros. S-ar putea sa nu fie un simplu torticolis.

Poate ar fi bine sa te vada un medic si poate te gandesti la un guler cervical. Sunt atatea feluri de antiinflamatoare pe care le poti lua si tot atatea relaxante musculare incat dumul la medic e singura solutie. Nu are rost sa te chinui si te automedichezi.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Operatiunea Cristal... [:D] ce denumire au gasit si astia de la ANAF. O fi auzit vreunul de Noaptea de Cristal si i s-a parut interesanta denumirea fara da stie ce inseamna...

 

Sper sa aiba succes, desi Dragonul e bine protejat, atat politic, ca prea 'rezista' cat si local intre ei. E suficient sa treaca unul sau sa strige in chineza ANAF si brusc se inchid toate standurile. Sunt cam sceptica si cinismul ma face sa ma uit la ce moment strategic au ales: inainte de sarbatorile de iarna. Oare vine Mosu' mai devreme la anafisti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici smantana de mancat e creme fraiche...cea pt mancare se cheama Rahm, care e de mai multe feluri...

mie imi place ciorba cu ouale franjuri  [:D] bat ouale, pun o lingura de ciorba peste ele si apoi torn totul in oala (care nu mai e pe foc)...am bors cu smantana, asa ca nu mai pun si smantana....cine vrea, isi pune in farfurie (cine vrea asta e Marcia in general, la care smantana poate fi si iaurt)...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...