Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogonate murate si pinguini iuti


Recommended Posts

Ioana, numele e turcesc si inseamna miercuri. Dar are origini foarte vechi, un stra-strabunic al sotului cica ar fi venit cu oile din turcia si s-ar fi stabilit cu turma pe dealurile noastre. Bunicul sotului, pe cand traia, povestea uneori despre bunicul lui.

Crina seamana cu soacra mea. Mi s-a mai spus ca imi seamana, dar numai de persoane care nu o cunosc pe soacra mea.

 

Roxana 

 

[flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 787
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună-după amiază și de la mine!

 

Miha, succes Dianei la alegerea facultății. Și eu aș sugera lingvistică și poate face ulterior jurnalism. Copywriter e frumos, dar te lasă nervii la un moment dat :).

 

Mariana, felicitări pentru zâna măseluță!

 

Corina, mulțumesc de sfaturi, am ieșit din casă și mi-am luat mydocalm și ceva unguent antiinflamator. Mă mișc ceva mai bine.

 

Viviana, încerc cu medicamente întâi, dacă nu mă lasă mă duc la doctor. Poate e ceva ce se rezolvă așa, că eu sunt stilul de om care se duce la doctor cu arcanul (ce-i drept, am și avut destule probleme medicale și nu mai vreau să aud de investigații și tratamente).

 

Ralu, La mulți ani pentru Robert! [s] [s] Nu știu dacă l-ați serbat sau nu, dar eu îi urez să fie fericit, sănătos și norocos în viață!

 

Ioana, oare cum se zice ANAF în chineză?  [:-)))]  [:-)))]

Referitor la durerea mea, nu e parotidită, înghit ffff bine (atât de bine că nu mă pot opri din mâncat, e de la frig....)

 

Ella, la mulți ani Marciei de sf. Marcian!  [flo2]  Nici nu știam că e un sfânt cu numele ăsta.

 

Fleur, sănătate piciului tău, să scăpați de tuse.

 

Silvi, foarte frumoase pozele voastre.

 

Mă duc la ale mele, mai am o sută de mii de lucruri de făcut și chef cam deloc.

 

Seară frumoasă (deja s-a înserat  [smulgpar]  [smulgpar]  [smulgpar] ). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Petra, Alexandra, Mihaela, Gabriela :).

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Ma refeream vreun/o Sf Ilie/ Iulian/Iuliana/Iulia ca sa se pupe cu numele ei. Pe Patricia o serbam de Sf Patrick in martie sau daca uitam [:D] de Sf Petru in iunie. Ptr Iulia insa sfintii cam sunt in Iulie [:D] 

 

Vivi, am retinut 21 dec. Multam. Cum se mai simte Silvi? Mai e nevoie de repaos?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, Nu cred ca mai e nevoie de repaos.  Se simte bine, nu mai are stari de oboseala.

 

Mianna si eu sunt la fel; la 21 de grade in casa mi-e frig. Noua ne-a dat drumul la caldura de vreo 10 zile, dar tin calorifele inchise. Am noroc in astfel de zile ca e soare zi lumina si caldura tine si peste noapte. Am 24 de grade in dormitor dupa toate termometrele. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...