Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogonate murate si pinguini iuti


Recommended Posts

Da, deci bine ca am fost cu baiatul la pediatra, ca ezitam. Are pneumonie, infectie bacteriana, la plamanul stang si i a dat antibiotic. El e vesel si activ, nu are febra, doar tusea sacaitoare. Stam acasa si tratam.

Am avut si o surpriza neplacuta la farmacie, de platit antibioticul integral. Noi suntem pe asigurare guvernamentala si nu plateam nimic pana acum si aflu ca am fost retrasi, eu si baiatul. Asa ca scoate banii si plateste, acasa dat telefon si lamurit, ne au reinscris, fusesem retrasi dintr un motiv birocratic absurd ( este si aici o birocratie de speriat). In fine s a rezolvat, maine merg la farmacie sa imi ramburseze factura.

 

In alta ordine de idei, traiasca oala electrica! Am facut dimineata sarmale, le am pus jumate in oala electrica, jumate in cuptor. Cand am ajuns acasa, cele din oalaelectrica erau fierte, zemoase si fragede, cele din cuptor nefierte si fara zeama ( barbatul a fost acasa dar n a stiut ce sa le faca). De acum numai la oala electrica le fac.

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 787
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Daniela am inteles. [:)] Au facut si producție de reclame in liceu, dar au avut o reclama anume, făcută deja, ei trebuind sa o refacă. :) Ella La multi ani Marciei! Nu e sf Martin? Sau asta e in alta zi? Si e alt sfânt? Stiu ca e cel cu lămpile, se sărbătorește la nemți si pt ca erau multi sași in Satu Mare, se sărbătorea si acolo. Diana a fost de cateva ori, cu scoala.

 

Martinmas. Nu e 11 nov?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io-s mandra de mine ca in sfarsit m-a convins o zvarluga de-aici de pe ghetar sa imi misc posteriorul sedentar  [:)] asa ca mi-am facut abonament la un centru cu sala (in care n-am intrat azi, dar o sa incep de data viitoare), piscina, sauna si jacuzzi. Si din cand in cand o sa ma rasfat cu cate o sedinta de masaj. Si poate si zumba.

 

Mey, ce planuri mari am! E prima data in viata mea de adult cand ma inham la un program de miscare. Ma duc sa-mi caut treningu'  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața!

 

Ioana schimbOrita :))). Mi-a prins tare bine somnul!

Da, tineam si ei minte un 11 ca data, oct sau nov, nu mai stiu luna...

edit, am Googalit si e nov. 

 

Mianna spor atunci! La ce fel de mișcare mergi? Zumba eu o recomand dupa ce ai facut putin altceva, sa antrenezi putin muschii.

O sa vezi ce fresh o sa te simti! :)

 

O zi frumoasa!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...