Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gogonate murate si pinguini iuti


Recommended Posts

Buna de dimineata!

 

Aminna iti cauti treningul sau il cumperi? [:-)))]

Spor la sport si la sauna. Cine e zvarluga?

 

strumphi, foarte, fumose pozele, am admirat parklandul si frunzele rosii tomantice.

 

Fleur - sanatate lui Eric.

===

 

Deci aseara am adormit cam repede. Se pare ca degeaba am ras eu in sinea mea de cei pe care i-a lovit schimbarea de ora ca vad ca si eu am avut aceleasi simptome.

 

===

 

M-a enervat ieri proful de istorie al fii-mii. Dupa ce s-a straduit a invatat, a reusit sa obtina un 8 zilele trecute, ieri domnisoara mea s-a oferit sa fie ascultata (gandindu-se ca daca mai ia un 10 e perfect pentru planurile ei). Bun. Proful a ras de ea. Clasa a ras. Ea a spus ca nu gaseste nimic amuzant in ce a spus el. El i-a spus ca nu crede ca e cam obraznica? Ea a spus ca nu.

Drept pentru care a ascultat-o pe jumatate si i-a dat 5. 

 

Ea ca ea. Dar eu..

 

Am asa niste draci pe acest profesor ca imi vine sa ma duc sa-l ciufulesc. Imi vine sa...

 

Sentimentele cele mai oribile le am atunci cand stiu ca cineva face o nedreptate si eu sunt pusa in imposibilitatea de a actiona. Atunci imi rod fraul de nervi. Ma macin in interior, ma doare capul.

Si cand e vorba de copila toate astea sunt exacerbate.

Nici macar o noapte buna de somn nu m-a mai calmat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 787
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata din ceata 

 

Fleur, sanatate multa copilului. 

 

Mianna, mercic  [flo2] si spor la sala...

 

Miha, bafta Dianei, sa-si aleaga ce-i place....media mi se pare interesant...

prietenul nostru care e purtator de cuvant in Liechenstein nu are liceu sau facultate; el a invatat meserie, apoi a facut diverse cursuri in comunicare....si are un job ft bine platit...apropo, si ei au franci elvetieni ca moneda nationala, vorbesc ca elvetienii, echipele de fotbal joaca in liga elvetiana...

 

Strumphi, sa va fie de bine mini-vacanta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv, si eu m-as duce sa vorbesc cu profesorul.

 

Marcia tb sa invete la mate cum se numesc operatiile: alte denumiri decat suma, diferenta...la inmultire se mai spune produsul dintre x si y...impartirea are o denumire  [zirea]

Puterea se cheama potentza  [:D] vorbeam cu mama pe skype aseara si ii povesteam ce si cum; intre timp vine al meu si tocmai ce ajunsesem la potentza...si incepuse sa-mi explice ce e aia  [:D] i-am zis sa lase prostiile, ca noi vorbim de mate.

 

O zi cu soare sa aveti !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata

 

Daniela, s-a mai destepenit gatul? mydocalm, diclofenac gel si ceva exercitii, daca nu. ma ofer sa vin la o sedinta de gimnastica medicala ;;))

 

Fleur, sanatate multa lui Eric!! bine ca ati fost!

 

Viviana... la naiba, ce faza oribila :( imi pare rau de Silvi! [pup]

 

Strumph, bine ati revenit! superba toamna si la voi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata.Am dus plodu` la scoala si m-am enervat.Detaliez eu mai tarzoiu de ce.O sa tac si o sa fac.

 

Am mai pus eu vreo doi cu botu` pe labe ca si-au depasit competentele.O sa o fac si acum.

 

Nu nu e vorba de doamna Evei.

 

Ma doare capul de nervi.

 

Mai voiam sa zic ceva dar am uitat.Batranetile maica.

 

Ma duc sa crosetez ceva de mancare.

 

ce sarbatoare mai e si azi?Ma scot din minti tampeniile astea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața!

 

Mulțumesc tuturor pentru urările de dezțepenire (mi-a plăcut cum sună asta  [:)]). Sunt mai bine acum. Am luat ieri mydocalm și l-am pus pe al meu să-mi facă masaj. Acum sunt cam 80% recuperată (hmm, sau să zic mai puțin ca să pot profita de oferta lui Rox cu masajul la domiciliu?  [:)] )

 

Fleur, of, săracul Eric, sănătate multă!

 

Strumfi, ce frumos acolo la castel! Mi-a plăcut poza cu miss și cu grandpa, când o dădea în leagăn  [il] .

 

Noi nu suferim de SchimbOrită (copyright Ioana), abia ne culcăm la ore normale și ne putem trezi ca oamenii (de obicei ne culcăm fff târziu).

 

Referitor la zvârluga de pe ghețar de care povestește Mianna, cred că e vorba de Caress (care nu mai scrie și nu știu de ce).

 

Viviana, fff urât ce a făcut proful de istorie. 

 

Mă duc la ale mele, imediat încep programul pe câmpia muncii.

 

O zi frumoasă!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...