Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Help! Gene tocate. Solutii?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ioana, si eu as merge la oftalmolog sa exclud alte chestiuni, dar as folosi si ulei de cocos. Cel de ricin stiu ca e nasol pt ochi, se recomanda doar pt sprancene.

 

Cel mai probabil ti-a distrus rimelul ala genele, dar ai sanse sa-si revina in timp. Doar ca dureaza ceva.

 

Xio, da, si coafeza mea zice ca am reusit sa ajung sa-mi mentin de atata vreme parul lung si sanatos, desi blonzit, numai datorita uleiului de cocos! E fff bun! Eu ma dau cu el si pe fata seara, si-mi merge f bine! De la tine am invatat [pup].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uleiul de ricin e frectie la picior de lemn, testat pe mine si nu numai. Poti incerca sa le hidratezi cu ulei de cocos, argan, mogdale sau masline....sau toate astea amestecate 1 lingurita cocos, 1 migdale, 1 argan si 3 masline...restul il pui pe par, de la varfuri spre radacina. trebuie sa stat ceva timp cu el....si pe gene si pe par, eu ma dau seara, a 2 a zi ma spal. Pana acum e cea mai buna formula testata de mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca... e mai gras :)))?!

 

 

:)))) nu e gras deloc. cand ma dau regulat cu ulei de cocos nu mi se mai tocesc varfurile, nu mai e deshidratat, straluceste, efectiv e sanatos.

data trecuta cand am fost nu am folosit uleiul si imediat mi/a spus :)))))

 

 

Ema, ricinul e considerat cel mai bun pt par :))))

 

 

Caro, ma bucur ca iti place !

eu ricinul l/am folosit si pt gene.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...