Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Am vazut ca gradinita Genoveva are permanent pe bestjob anunt pentru angajare educatoare si avand o amica educatoare i-am spus sa mearga acolo sa vada daca e acceptata.Proba de lucru a fost cam de rasu-plansu .Doamna director  miss Zoe este si educatoare si  femeie de serviciu si bucatareasa si cheama la proba de lucru zilnic alte cadre didactice cu vechime si experienta care tin lectii demonstrative, la final le spune ca nu corespund si ca are cateva cadre in stand bey si nici macar nu-mi pune problema ca ar trebui platita acea persoana care isi petrece 10 ore in gradinita dansei.

Situatia e jalnica la baie unde se trage apa foarte rar pentru econimic, la bucatarie gateste administratorul gradinitei si serveste copiilor o portie de supa cam 2 cm de supa intr-un castron si 10 cartofi pai prajiti si un snitel de pui de 2 milimetri grosime carnea si restul pesmet.

Are anunt in ziar ca primeste voluntari si a gasit o fata care supravegheaza copiii stand ca o mobila cand copii alearga, se bat sau se trantesc pe parchetul gol,Daca face vreo activitate miss Zoe are grija sa faca poze sa puna pe net sa vada lumea ce activitati fac la gradinita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mie imi pare mesajul unei persoane care stie cum stau lucrurile in acea gradinita si avertizeaza, atat educatoarele, cat si parintii, ca acea gradinita nu este condusa cu seriozitate, ci se profita de educatoare, pacalindu-le sa lucreze gratis ( de proba) o zi si de parinti, fiindca le ia banii pt niste servicii/mancare, avand preturi supra evaluate. 

 

Nu iese fum fara foc. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...