Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cum sunteti [fri]  ce ciorba de limba de rata, Kari... ciorba de pinguin vitezoman se manca aici! Pe paine, in fiecare ziulica!

 

Stergeti poze, sa nu prind si eu picior de juma de bucatica de frantura de rai a la Strumpf, frumusete de baiat de Didi

 

tot am vazut ceva, pe Eva! Ce-a mai crescut si cat e de domnisorita :)

Si lui Robert sa-i zic La multi ani! Sa va iubiti mereu, Andra!

Cum mai e maseaua?

 

Viv tine minte uleiul ala si il incingi la proxima ocazie. Fix pe ceafa, mama lui!

Cum e mah sa fii profesor si sa ai satisfactii din astea marunte ... punand in colt un copil,... Caci sunt tot copii, pana la urma! rrrrrrrrrr

 

 La noi sarbatorile sunt motive de amanat treburi. Las ca nu plange cosul de rufe si nici masina de calcat dupa camasi.

 

De cand m-am apucat de scris asta...ati mai scris 10 mesaje

Sunt depasita!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

MIhaela_s, ce face Diana? A revenit acasa? SIlvia cum e cu calaria, cum merge? Cum se mai intelege cu calul? Citisem la un moment dat ca a avut un mic incident...

 

Diana a fost racita, n-a avut cine sa ii cumpere picaturi in nas si s-a chinuit sa doarma o noapte. Cand mi-a zis am trimis-o sa caute intre medicamente o seringa si sa isi faca soluție Salina, ii trece tare repede. Nu ca picaturi, ci sa isi treacă prin nas. A gasit, a facut si in 2 zile e ca nouă. :)

Azi a fost la mama iar :) 

Joi vine acasă. Pleaca la 5 dim din Ro si ajunge la miezul nopții aici. 

 

Silvia e foarte ok cu calul. Se inteleg bine, acum stie si Silvia cum sa il ia. Dar șchioapătă de vineri si are voie sa călărească alt cal. Maine merge cu o prietena sa călărească, apoi ies la plimbare cu câinii, au program :). Imi place ca stie cum sa isi ocupe timpul, nu mai are probleme cu plictisul :). 

 

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si da, eu 'am convins-o' pe Mianna. Dar nici nu mi-a trebuit mult. Cumva, pare ca astepta ca cineva sa o tarasca in asemenea loc

Imi pica bine (sper ca si ei :) ), sa am intalnire cu cineva acolo.

De rusine...si tot ma duc.

Desi am abonament pe an (de vreo cativa ani) ma duc in hopuri si imi gaseam mereu altceva, ceva important desigur [batcap] , de facut. 

 

Asadar, ti-ai gasit treningul? Joi la bicicleta eliptica 15 min! Apoi bazin si, la final, jacuzzi :) Ca la 'tehnica prajiturii'.

Se mai inscrie cineva?

post-22998-0-05019000-1445982189_thumb.jpg

 

PS: de frica febrei musculare, am fost si azi

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Joi imi cam da cu virgula, ca mi-au trantit o teleconferinta "lessons learned" pe un proiect... poti vineri? Sorry ca-s neserioasa de la inceput, da' mie teleconferintele imi fac programul, ca in rest mi-l fac singura.

 

In seara asta ma imbat in ciuda corporatiilor in care a fi direct e un defect, nicidecum o calitate... va zic maine daca am ajuns sa dansez pe masa, ca la mine asta e apogeul cand ma pilesc  [:-)))] da' nu pare sa am compania potrivita pentru asa ceva, asa ca presupun c-o sa fiu cumintica  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia e cea care călărește :). Dar inteleg confuzia, nici eu nu deosebesc fratii de pe ghețar  [:)]

 

Acum alternează la lecții sărituri si dresura. Unde nu ii placea dresura deloc, voia numai sărituri, zicea ca in dresura e chinuit calul, forțat sa tina capul in jos mereu, acum dresura a devenit preferata :). 

Eu am fost la ambele variante de lecții, dresura mi se pare mai grea.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...