Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

Merci de info  [flo2]  Deci inteleg ca in calificari, fiind miza JO Rio, s-a tras mai tare decat in finala.. interesant..

 

Calificarile dezastruase eu nu le-am vazut... spune-mi si mie, Larisa a ratat chiar tot ce se putea ? Adica si barna, si solul si sariturile? Ca nu a reusit calificarea in nici o finala la aparate! De paralele nu intreb, ca acolo prin definitie nu stam bine deloc... Stiu ca la barna are la inceput un element foarte greu, o rotatie nu stiu de care (nu ma pricep la termeni), dar fff dificila... Daca reuseste sa nu rateze, atunci ii iese bine exercitiul si ia nota mare. Dar din pacate a mai si ratat acel element.... Poate la finala individual compus sa-i iasa... Anul trecut a luat argintul mondial. Deci poate, are exercitii competitive, doar sa nu rateze. Celalalta laura Jurca, care mai e in finala, nici o sansa... va fi pe undeva pe la locul 20...

Tare de tot e americanca, Simone Billes... se spune ca e un fel de Serena Williams in gimnastica (invincibila).

 

nu am vazut calificarile, nici nu stiu daca au fost transmise. chiar ma miram ca nu am citit nimic, am cautat special ieri. deci nu stiu cate ratari au avut... dar se intampla. nu ni s-a mai intamplat de mult timp totusi... chiar se spunea aseara ca extrem de multi antrenori romani au plecat peste tot afara (italia, Japonia) din cauza conditiilor mai bune... :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Marcia are de invatat la mate denumirile operatiilor, dar intr-un alt fel fata de cum le stia ea.

 

Si are un cuvant nou, nu l-am auzit in viata mea  [zirea] nici al meu habar nu avea ce inseamna...il cheama quotient...si se pronunta cotzient  [:-)))] asa ca aseara i-am spus ce inseamna verbul care seamana cu acest cuvant in romana  [:D] mi-a spus ca-mi sta mintea doar la prostii, ea are de invatat si eu vorbesc aiurea  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna, imi pare rau ca nu am percutat la timp la chestia cu OMV-ul. Am destule timbre din alea si daca CCS mai imi aduce multe genti, gentute, gentoaie, gentisoare in casa nu stiu ce sa fac.

====

Aha, ca  mi-am amintit. Acum 2 ani a cumparat de la OMV una geanta de mana, mai mare, mare, Kappa. Lui ii placea, mie nu. Pfui, nu stiu cum see face ca geanta aia a disparut! Am cautat-o, ne-am carait, m-a acuzat ca am imprumutat-o nu stiu cui, a intrebat de ea pe la prieteni, rude. Eu neam, nu imi aminteam deloc unde sau la cine ar putea fi. Capul meu tabula rasa.

 

Acum vreo 2 luni, mi-am amintit, ca prin vis ca am lasat-o in America la soru-mea si am luat in loc alta mai buna pentru mine.

====

 

tot Mianna. Acum catva timp (departe in timp) povesteam cum o prietena de-a mea mi-a tinut teoria ca o poseta se alege si dupa criteriul inaltimii. cu cat esti mai inalt cu atat arati ca de capatat cu o gentuta mica.

Geanta pentru mama ta era prea mare in raport cu inaltimea ei sau era pur si simplu prea mare?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

I'm a PSYCHOPATH!!!  [pk]

 

Mi-am facut testul. Numai citind acolo despre dulciurile alea mi s-a strepezit gura.

Pfui, daca ador vinul pelin, ginul si campari is psihopupu! Daca imi place cioco neagra si numai gandul de dulce la masa de dimineata ma face sa lesin is psiho.

Inghetata, bleah.

 

Dar, la intrebarile 4 si 6 imi pun espresso fara zahar. Eu nu beau espresso ca nu imi place gustul. Beau cafea foarte tare - la o cana mare de 200 (portia de dimineata) pun 4 lingurite cu varf de cafea si un cub de zahar maro. E amara, tare si buna. N-as pune lapte saub frisca. Cappucino daca beau de 2 ori/an.

 

"The study revealed that those who had a taste for bitter food and drink (which included beer, coffee, tonic water, radishes and celery) were "positively associated with malevolent personality traits", scoring most highly on the everyday sadism and psychopathy measures."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

si dupa ce am aflat ca sunt curajoasa cu constiinta, mai nou sunt si psihopata :)))) http://www.telegraph.co.uk/food-and-drink/news/love-bitter-food-you-could-be-a-psychopath/

 

[:-)))]  [:-)))]

 

 

nu-mi plac mancarurile / bauturile amare, deci sunt pshycho-sanatoasa?  [batcap] Stiu cateva persoane care nu ar fi de acord cu afirmatia asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...