Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

Si mai sunt si alte manifestari.Oboseala permanenta,stari de greata pana la voma,ochii se îngălbenesc (dar asta după ceva timp)nu are pofta de mancare,poate sa spuna ca o doare burta.

Si in timp ce urina are culoare inchisa,scaunul se deschide la culoare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana, cu profesorul de istorie care a facut misto de Silvia te inteleg atat de bine. Numai citindu-te si ma apuca pe mine revolta. Am fost si eu in postura Silviei de cateva ori, nu numai la scoala, si stiu ca ustura mai ales cand ai dreptate. Ca mama... as simti nevoia sa jupui pe cineva cand ii face asa ceva copilului.

 

O discutie cu el s-ar putea sa aiba repercusiuni anul asta daca omul e ranchiunos. Eventual la finalul anului scolar ceri o intalnire cu el si directorul si aduci in discutie comportamentul necivilizat.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Eu am avut hepatita A cand eram in liceu.

Urina nu este rosie,este inchisa la culoare ca o cafea mai stravezie sau un ceai concentrat.

Da si eu stiam la fel. Si mai stiam ca unul dintre semne mai este culoarea pleoapei inferioare. Urina inchisa la culoare poate aparea si in lipsa unei cantitati suficiente de lichide.

 

Dar nici astea nu stiu cat sunt de relevante. Cand am avut Giardia am avut simptome asemanatoare cu ale hepatitei.

 

De fapt nu prea stiu multe despre hepatita A, nu m-am lovit de afectiunea asta pana acum decat in clasa VI cand a avut un coleg si mama ne-a facut gamglobulina in picior.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

O discutie cu el s-ar putea sa aiba repecursiuni anul asta daca omul e ranchiunos. Eventual la finalul anului scolar ceri o intalnire cu el si directorul si aduci in discutie comportamentul necivilizat.

Da, si eu abia astept sfarsitul anului scolar sa-mi vars gusa pe la scoala.

 

Dar... asa am zis si de scoala generala si dupa aia de bucurie ca a avut medie buna am uitat ca am polite de platit. Imi zisei ca mi-a platit fii-mea politele prin notele luate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...