Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

I'm a PSYCHOPATH!!!  [pk]

 

Mi-am facut testul. Numai citind acolo despre dulciurile alea mi s-a strepezit gura.

Pfui, daca ador vinul pelin, ginul si campari is psihopupu! Daca imi place cioco neagra si numai gandul de dulce la masa de dimineata ma face sa lesin is psiho.

Inghetata, bleah.

 

Dar, la intrebarile 4 si 6 imi pun espresso fara zahar. Eu nu beau espresso ca nu imi place gustul. Beau cafea foarte tare - la o cana mare de 200 (portia de dimineata) pun 4 lingurite cu varf de cafea si un cub de zahar maro. E amara, tare si buna. N-as pune lapte saub frisca. Cappucino daca beau de 2 ori/an.

 

"The study revealed that those who had a taste for bitter food and drink (which included beer, coffee, tonic water, radishes and celery) were "positively associated with malevolent personality traits", scoring most highly on the everyday sadism and psychopathy measures."

Gata m-am linistit nici nu mai fac testul si incep sa ma simt din ce in ce mai bine.Aceleasi placeri le am si eu ,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai in facultate faceam un ibric din cel de 1 litru. sil beam pe parcursul zilei. in zilele de week-end am un caffe latte cu 2 shot-uri de espresso. daca nu il termin pana plec de acasa, beau dupa pranz. si mai pun un shot de espresso in el. deci.. oricat de rece :))) (doar tare sa fie.....)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi, daca te sinti mai linistita, pentru Nick poti lua Volvo life paint care cice imbunatateste foarte mult vizibilitatea ciclistilor noptea.

 

http://youtu.be/CfWzeGlaFvI

 

 

Super. Multumesc! [flo]

 

I-am comandat unu` acum pe ebay. Desi el e luminat si reflectorizant mai ceva ca bradul de Craciun, dar niciodata nu e prea mult cand vine vorba de safety. M-au cam trecut fiorii cand am vazut filmuletul cu ciclistii din Londra. Foarte foarte multi merg pe bicicleta la munca, dar la fel de multe accidente se si intampla, din pacate. Acum cica au dat o lege, ca HGv urile si big lorries sa aiba nu stiu ce fel de oglinzi sa vada ciclistii si nu stiu ce scuturi/aparatori pe parti la roti, sa nu mai intre ciclistii sub roti pe la curbe.. Oricum, circuland de atatea ori prin Londra, la pas sau cu masina, am vazut destul de multi ciclisti inconstienti. In primul rand merg fara casca si fara vreun fel de semnalizare, trec pe rosu si se baga intre masini, sau in fata masinilor foarte periculos. Nick e un tip foarte prudent, dar la cat de prudent e, acum vreo 3 ani in urma i-a rupt bicla un black cab pe la Blackfriars Bridge, l-a dat cu capul de bordura si dus a fost. Nick saracul s-a dezmeticit de cum l-a trantit ala si norocul lui ca purta casca, l-a salvat. A sunat Nick la politie dar cica daca nu a avut nevoie de spitalizare, nu pot sa take action. Mda... mai ales cu atata CCTV in centru... bine ca a trebuit sa ia alta bicla, aia de 400 lire era praf. Macar daca ii cumpara alta bicla si se alegea cu ceva puncte pe permis si cu amenda, dar asa umbla si acum free prin Londra si cine stie pe cine o mai fi dat cu capul de caldaram. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

iaca tocma' pe mine m-ai uitat [:p] eu aia de am facut inventaru' si am adus aminte lumii ca luni a fost aniversarea voastra de itch [:D] [soricel]

 

Aoleu! Aolica! Nu ma mai spala toate florile din lume!!! Da' incerc  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo]

 

 

 (Si le/am plantat de pe telefon, apreciezi, da?)

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...