Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aoleu! Aolica! Nu ma mai spala toate florile din lume!!! Da' incerc  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo] flo] [flo] [flo] [flo] [flo] [flo]

 

 

 (Si le/am plantat de pe telefon, apreciezi, da?)

 

 

 

 

hihihi... eu iubesc florile!!!!  [biz]  da` la cate mi-ai trimis nu mai trebuie sa ies sa imi iau flori azi, ca mi s-au uscat crizantemele din vaza.... si vreo 2 orhidee mi-ar mai trebui, dar in weekend poate ajung la Ikea. ( stiu stiu, mare pacatoasa, dar eu dupa ce se usuca, orhideele zic, le arunc si cumpar altele... nu le tin, ca nu am rabdare sa stau dupa ele sa faca iar flori. acum astept apostrofarea [:I]  [fri] ) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia e hlizita ca de obicei. Iritatia e tot acolo. Nu era meningita cred, ca pana acum ar avea si alte simptome.

 

o sa ma duc iar la medfam azi sa vad ce zice. Ea are zone cu eczema pe burta dar unele bubite chiar par iritatie.

Deja i-am schimbat detergentul - primele eczeme i-au aparut cand am venit aici si am luat un detergent de copii. Acum l-am schimbat cu unul din plante si ii clatesc extra hainele si orice vine in contact cu pielea ei. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa asa, cat mai multe apostrofari [mai] poate nu le mai arunc! Am vreo 3 acum in casa care s-au cam trecut, mai au 2-3 flori si de aia ma gandeam sa fac o vizita la ikea, sau chiar de la supermarket le mai cumpar, dar sunt aproape dublu ca pret, in special pe cele pitice, de le pun pe pervaz la bucatarie [il] asa-s mici si dragute si imi plac tare, inveselesc view ul, in special cand spal vasele, ca e geamul exact la chiuveta acolo [:D] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Mi-am terminat si eu cafeaua, amara si tare(dublu espresso).. sunt si eu un pui de psihopupu? [:D] 

 

Ma doare capatana iar, dar cred ca e de la vreme... inca ploua marunt si e gri negru cerul, dar prognoza zice ca se insenineaza mai la amiaza. astept sa vad si eu soarele pe azi mai incolo. 

 

Sophia picteaza, cu glitter glue!  [fri]  [alcool]  a facut o floare si un rainbow... si gata a terminat tuburile. E tare mandra de realizarile ei. Au iesit faine, dar nici chiar asa sa termine tuburile intr-o zi. Dar ce tine la ea mult?!  [:-@]

 

Dimineata nu stiu de unde i-a trecut ei prin cap o idee, imi zice: If I will have a sister, I will take her to the baby park, feed her milk and give her a pudding, a biscuit!  [masc]  Eu nu stiu nimic, de nici o sora/frate! [:D] dar in ultima vreme ma/ne cam bate la cap cu sora`sa!  [mata]

 

Astept ziua de luni, sa inceapa scoala!  [:-)))]  [:-)))]

 

Ma duc sa mai craftuiesc ceva zane, poate mai trece durerea de cap.  [ascuns]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sugestie: ia-ți acuma altele, după ce se trec cele pe care le ai, dar nu le arunca pe cele vechi. Pune-le în altă parte, dar tot la lumină (fără multă lumină directă). Până se trec cele noi vor înflori din nou astea de acum. Și doar le permuți între ele, să ai view la bucătărie :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...