Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

cu toate astea cere le stiam, cand noi am cumparat proprietati, nu am aplicat prea multe.

 

-apartamentul din los angeles, l-am cumparat ca ne-a placut zona, pretul era f bun, si in loc de 3 camere avea 4 ...oferta care nu am putut sa o refuzam

-casa de la eforie, era aproape de mare, casa era imensa  si mergea ca afacere si pretul f bun...nimic altceva nu a mai contat... 

-casa de aici,f mare, pretul f bun  , teren...si are vedere la oras...

 

 dar a fost funny, nu stiu daca v-am povestit.

cand cautam case pe aici, cum vedeam ca trece avionul pe deasupra nici nu mai intram in casa sa o vedem...realtoare era ddisperata.

 ne-a spus cca nu avem cum sa gasim casa sa nu treacca avionul pe deasupra ca aeroportul era inpartea cealalta a orasului...

cand am gasit casa care o avem accum...am mers citeva zile, am stat in curte...dor, doar sa auzim daca trec avioanele si nimic....liniste si pace.

 

habarr nu aveam ca exista o harta care arata traficul aerian.

 

cum ne-am mutat...au inceput avioanele de-asupra casei...ne-am tot intrebat, de unde si cum au aparut avioanele astea.

 

saptamana aia cind nu trecuse avioanele, a fost chiar saptamana cu vulcanul din islanda cind toate avioanele care veneau pe ruta asta au fost oprite. [smulgpar]

 

sincer, nu cred cca am fi cumparat casa daca vedeam avionul trecind...dar a fost bine asa....acum as fi fost in portland Oregon.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, din campul muncii! Am mai ramas un pic la servici sa termin ceva ca de luni o saptamana sunt in concediu!

 

 

Viv, multa sanatate Silviei!

 

Strumf, interesante intrebari. Sincer mancare mai arunc si eu , dar putina.

 

 Ce as face daca as putea sa intorc timpul? M-as bucura mai mult de timpul petrecut cu bunicii, as vrea sa retraiesc concediul din 1990 la mare cu ai mei cu cortul ( mama apoi s-a operat de hernie de disc si adio concedii la cort).

 

O seara frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

amintiri din copilarie? [:)]

 

tocmai ma pregatesc sa fac clatite, ca am gasit la Mega pasta de macese. si daca exista ceva care imi aduce aminte de copilarie, exact asta este: clatite cu "hecempeci" (habar n-am cum se scrie, poate ma ajuta Mihaela-Suedia, ca presupun ca-i din maghiara). cam orice altceva m-a insotit si in viata de adult, doar asta e singurul lucru pe care nu l-am mai mancat de cand am plecat de-acasa (si nu mi-am dat seama decat cand am vazut borcanul pe raft; tre' s-o intreb pe mama daca ea mai face - presupun ca nu, ca ea nu se omoara dupa clatite, si gemul asta doar la clatite-l foloseam) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...