Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

neata

 

imi pare bine ca v-am facut sa va uitati la gimnastica. sau doar v-am tinut la curent [;)]

 

Viviana, tin pumnii strans pentru Silvia. ati fost la Panduri la spitalul orl?

 

si eu arunc mancare foarte rar. multe alimente au limite de expirare impuse prin niste standarde UE cam zabauce. nu mai zic de termenul de expirare la sare, faina sau malai... care sunt hilare. ca nu exista sa se strice asa ceva!!

iaurturi nu cumpar decat simple, rar cate un danonino pentru Eva sau Zuzu din astea noi pentru Patrick. si le mananc bine dupa "data de expirare". ce sa expire la un iaurt pasteurizat si cu bacteriile deja in el? [:D]

 

Mihaela, a ajuns Diana? sau de abia astazi?

 

Ioana, bine ca a scapat Patricia de vaccinuri. dar nu v-au anuntat ca trebuie facute...? sau a fost asa..  pe neasteptate :).

 

azi maimuta mica a plecat gatita ca Printesa Sofia. ce era in clasa si pe holuri.. distractie in toata legea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma gandisem sa o duc maine dimineata la ORL-ist, dar data fiind situatia si prevazand o noapte stricata pentru ea si mine deopotriva ne-am carat la Grigore Alexandrescu.

 

Eh, aflasem de la Tora  [pup] (multumesc mult Tora pentru tot) de o doamna dr. f. buna care s-a nimerit sa fie si de garda.

Am stat vreo 2 ore pana ne-a venit randul.

===

[:X]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da si eva urmareste tot ce e desen animat cu scooby doo.mai mult ma uit si eu cu aeceasi placere.Eu. le-am vazut dupa revolutie ca stiti ca abia atunci am descoperit televiziunea prin cablu si eram in clasa a noua.

 

Eva nu intelege cum nu aveam televizor propriu si muuulte canale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...