Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

rox da, a ajuns azi noapte Diana. Am scris cat era pe drum aseara cum a fost si ca ne vedem azi, probabil ai sărit postarea. 

Mi-a trimis azi noapte mesaj ca a ajuns. Si ca sa nu uit sa merg la ea, la 11.30 cum ne scrisesem cu cateva ore inainte :). 

 

 

 

 

scuze, nu retinusem când ajunge, am citit doar voma din masina si avionul [:)]

 

Mariana, imi pare bine ca ti-am dat idei cu prajiturile "sperioase" :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,si mi-ai stricat si barbatul  [:-)))]

[:-)))] aha, ha, ha, ce ma bucur! In vara anului 2014, la terasa Antipa v-ati oferit cu extraordinara generozitate sa-mi dati un borcan mare cu ansoa primit din Italia. Am refuzat cu juma de gura si balele-n piept. Nu a trecut zi in care  [batcap] de refuzul meu. 

Acum rasuflu usurata vazand ca borcanul ala nu a murit degeaba.  [pk] pentru Ursu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De la 48 incoace nu am mai citit.

 

Sa va spun ce am facut.

 

Dr. ORL la care am fost este la Grigore Alexandrescu. Este o doamna foarte, foarte de treaba are multa rabdare cu pacientii. Azi dimineata am fost la Grigore Alexandrescu sa-i fac hemoleucograma - a iesit intr-o ora.

I-am dat SMS cu numarul de leucocite. Nici dupa 1 minut m-a sunat sa-mi spuna ca este infectie virala, ca nu o injectam cu gentamicina. Dupa ce se face bine ii fac anumite analize, am grija sa nu fie in timpul ciclului, inainte sau dupa si harst cu ele!

 

Deci nashparlia e mai vesela. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va zic si eu cu aruncatul mancarii.

 

Lactatele de orice fel (mai putin lapte) daca nu au fost deschise le mancam si dupa termenul de expirare. Din experiinta spun ca daca nu mai sunt bune devin amarui.

 

[:D] sa nu credeti ca daca coaja vreunui cascaval prinde o unda sau mai multe de verde nu o mananc cu aceeasi placere.

 

Mancarea. Mei, nu pot, oricat m-as stradui sa fac portii mici. Si ramane. Dupa ce mancam de 2 ori si vad eu ca e vorba de plictiseala  pun ce ramane in congelator. O dau la persoane despre care stiu ca nu au - am cui.

 

Branza care se depreciaza - se inmoaie, se ingalbeneste, se inverzeste, prinde miros de camembert - o folosesc la placinta sau o topesc in putina apa cu putin unt, smantana si o folosesc la spaghete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...