Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

Seara buna de la un pahar de Aperol Spritz  [cheers] am fost cu al meu la cumparaturi si acum ne uitam la stiri in sufragerie (e motiv de sarbatoare, noi ne uitam la TV in dormitor...sufrageria o  folosim doar cand avem musafiri  [:D] inainte era camera mamei, ea se uita aici la tv)...

 

La multi ani Laura    [artif] sanatate, fericire si multa iubire ! 

Silvi, sa-ti traiasca sotul  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Si cu multa placere pt ideea cu UGG.

 

Viv, bine ca Silvi scapa de amigdale.

Cand a avut Marcia problemele cu streptococ, apoi pneumonia, amigdalele ei erau imense...cat o nuca  [zirea] dar au zis ca nu trebuie scoase..si atunci cand i-au scos polipii, medicul a zis ca amigdalele sunt ok..de cand nu ii mai are, au disparut si problemele.

 

Ioana, la scoala e totul ok..profele au laudat-o ca e activa, se implica, are idei si stie sa argumenteze, e interesata de ce se intampla in jurul nostru zi de zi, invata bine...si i-au urat sa mearga tot asa mai departe..aveam programate 30 de min, in 15 am fost gata...a venit fericita acasa, i-a dat raportul si lui mama-buni  [:I] si la 9 s-a culcat, era franta..

 

Saptamana viitoare e cea cu proiectele, luni dupa-masa merg in studiourile televiziunii nationale, joi la un muzeu..in rest sunt la scoala si lucreaza la proiect...e fericita ca nu are lectii si teste  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi am facut bagajul pt Romania...avem 2 genti mari (pline cu cioco si cafea, haine sunt cateva); una o las in Romania si o iau la vara...rochia mea si restul pt nunta le-am pus in bagajul de mana (stiu ca e imposibil, dar daca intarzie bagajul aia sunt)..va fi un weekend nebun, dar mie imi place actiunea  [pk] o sa ne astepte fratelo la aeroport...

 

Maine avem calarie, eu merg sa ma tund, trebuie sa epilez copila si sa-i fac parul albastru; si sa strang frunzele din curte...plus aranjat masa pt duminica; avem pietenii la gratar...si copila merge la adunat dulciuri  [masc]

 

M-a speriat hamsterul mai devreme...dormea la etaj si cred ca visa, ca misca din picioruse, parca tremura...am facut zgomot si nimic...cand a venit al meu, l-am trimis sa vada ce face...disparuse, deci e ok...e batranel, in curand face 3 ani...

 

Seara faina sa aveti si weekend placut !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, faine cizmele, sa le porti sanatoasa  [:)]

 

Strumphi, spor iti urez...ca talent ai cat carul  [pk]

 

Eu vreau sa impodobesc bradul la anul cu diverse decoratiuni si fara a tine cont de culori...sa vad daca imi reuseste..vreau sa merg dupa Craciun sa le cumpar, preturile sunt modice...acum decoratiunile astea mai speciale sunt de la 5-10 franci in sus (una)  [batcap]

Marcia pune un brad mic de plastic la ea pe birou, e plin cu astfel de decoratiuni, viu colorate si diverse figuri..la anul i le confisc  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...