Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Roxana, Ella multzam!  [:)]

 

Silvia a dorit sa fac supa de perișoare. Si ma intreba de ce le spune perișoare ca doar nu au legătura cu perele :). E prima data cand fac perișoare de pui, așa a fost comanda. Miroase bine, abia astept sa mananc!  [:)]

 

Maine au la stall seara cu fantome, abia asteapta :). Noroc ca azi am cumparat godis ca deja au început copiii la umblat "bus eller godis" ;). Desi majoritatea vin maine seara. 

 

Duminica are zi întreaga de stall, o sa si călărească. 

 

Si gata vacanta! :)

 

Diana a venit cu dulciuri de la mama si matusa, punem iar kg pe noi ;).

 

rox distracție placuta cu trei copii! :)

 

Ella cand plecați? We ce vine e nunta? Ah ce dor imi e de o nunta! 

 

Am vesti si de la sora mea. L-au operat marti pe prietenul ei, i-au pus o tija in glezna. L-au lăsat ieri acasă, era tare bucuroasa, a stat numai in spital cu el, ultimele nopți dormise pe scaune. Eu nu prea am inteles de ce a dormit acolo, in afara de depărtarea, făcea 40 min cu masina. Nu a avut timp sa detalieze. Decat ca 3 luni nu are voie sa calce pe picior...greu va fi, dar va trece. Era bucuroasa ca isi aduce si cateaua acasă, 2 saptamani a stat la căminul de câini. 

 

Fug la mancat supa si apoi la fredagsmys :). Asta e o expresie suedeza pentru seara de vineri, cand sta familia impreuna pe canapea, la povesti, activități, tv...cu chips, popcorn si suc :). 

 

Seara frumoasa! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Letitia!

 

La multi ani LauraNico!

 

La multi ani impreuna Elydei si sotului!

 

La multi ani sot al Silviei!

 

Si petreceri frumoase, citesc ca multi va serbati in weekend.

 

De la noi un dovleac pictat...cu markeri de bingo, creatie colectiva Eric&mama.

( Nu l am mai scobit, ca mai luasem unul, l am scobit si a doua zi a mucegait).

 

Daniela, s a copt dovleacul?

 

Pt cine mai e interesat de retete cu dovleac, am pus recent la Retetele ghetarului o prajitura, buna zic eu si usor de facut. Vreau sa o repet maine.

post-115893-0-42796100-1446231990_thumb.jpg

post-115893-0-76522000-1446232039_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani fericiti doamnei Elyda, alaturi de domnul Elyda [:)]  sa se bucure de anii ce urmeaza si sa ne incante si peste 50 de ani cu povesti la fel de savuroase despre nepoti si stranepoti la fel de minunati ca Londonezu' si Trubaduru' [bum]  [artif]

Multumesc ,doamna Mianna !

Sa fie cum zici tu,dar nu stiu de ce cred ca peste 50 de ani o sa am probleme atunci cand o sa trebuiasca sa imi  aduc aminte cum ma cheama ,de unde vin,unde ma duc si in general ce caut eu in viata mea.:))De unde povesti savuroase...:))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura,

 

la Multi Ani!!!

 

 

Letitia, La multi ani!!1

 

anu trecut ai fost sunata de varu cu aniversarea?

 

cea mai tare Reminder [pk]

 

 

Rox,

 

uite asa am aflat si io una alta despre gimnastica.

F1 ai urmarit-o in State? cu toata defazarea calificarilor

 

super Prajitura.

 

Strumfi,

 

bafta la targ!!! ai niste manute aurite, o sa castigi si locul 1 cu coronita [flor]

 

Mariana, imi pare de accidentu tatalui tau [pup]

 

ach Mihaela, a zburat puiul din cuib [masc]

 

Viviana,

 

sanatate silviei!

 

 

Ioana,

 

mi-am adus aminte: ai mei sunt mai marisori si tot au impresia ca unul e mai bagat in seamana decat celalat.

 

o poveste nostima despre vaccinuri:

 

Maria, fetita pretenii mele e innebunita dupa tatuaje. si cum de 6 ani ii trebuia in vaccin si fratii ei mai mari au speriat-o cat de groaznice sunt vaccinurile, mama ei i-a spus pe drum la vaccin, ca acolo unde ii va face vaccinul, la 18 ani ii va apare un tatuaj.

 

si, ajung ele la dr, ii face vaccinul dr soc ca nu a zis nimic iar Maria ii zice: imi puteti face un vaccin si in celalat piciorus? iar dr a ramas soc, ca nu stia povestea [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, multumesc de intrebare, e un pic mai binisor, dar toata saptamana l am tinut acasa. Tuseste mult, mai ales noaptea, ma seaca tusea asta, e productiva dar el nestiind sa elimine secretiile altfel, le inghite, greu, se ineaca, etc. Ieri l am scos doar un pic la un mall si la intoarcere in masina a tusit pana a vomitat.

Parca de data asta antibioticul ( amoxi) kicked in mai tarziu, mai greu.

Maine vreau sa l duc la activitati, biblioteca, inot, dimineata, sa vedem cum se simte. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...