Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

Buna dimineata !

Ma uit la stiri si nu-mi vine sa cred.Mi-au dat lacrimile uitandu-ma la ce nenorocire e acolo.

27 de morti din care 17 neidentificati si Arafat zice ca din cauza ranilor f grave se estimeaza ca vor mai fi decese.Doamne,ce o fi in sufletele parintilor  care au copiii studenti la Bucuresti  si ei sunt in cine stie ce oras si nu stiu daca au fost la nenorocitul ala de club!

Iar stirile despre parinti care isi cauta copiii care au fost la concert si nu dau de ei m-au  terminat psihic.Sunt persoane decedate care nu sunt identificati.

 

Ralualexandrei,Rufus,Viviana,Mianna,Yagmur,sper ca la voi totul e ok.

Ce sa spun? Am aflat dimineata. Ii multumesc domnului ca Silvia nu se duce in Cluburi.

Pe Silvia si pe Suspi ii invitase sora lui aseara intr-un club. Nu stiu unde.  Dar daca ea e cu amigdalele nu am lasat-o sa se duca nicaieri aseara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Uch, tocmai am citit pe net despre tragedia din clubul de noapte din București!

 

sper ca toti ai voștri sunt bine! 

 

Unele surse spun de min 40 de morți...80 de răniți, prim ajutor pe strada, spitalele nu pot face fata...cred ca e o situație extrema in București acum. 

 

Sunt cu gândul la voi, scrieți ca sunteti ok. 

 

Rufus, Viv, Ralu si care mai aveti copii mari! 

E bine Silvi! Mersi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Programul nemtesc N-TV a inceput cu stirile cu aceasta tragedie...am vazut si eu imagini, mi s-a facut pielea de gaina  [:(]

Si ei au spus acelasi lucru, ca si ziarele elvetiene : 27 de morti si peste 150 de raniti; acum 10 zile politia a controlat clubul si le-a dat amenda, pt lipsa de personal calificat.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, sanatate multa piticului.

 

Si eu tot la Strumphi m-am gandit cand am vazut poza pusa de Rall.

 

Miha, vineri zburam spre tara, ajungem pe la 3.30pm..sambata la 10 tb sa fim la hotel..petrecerea e la un hotel in Dorobanti si am rezervat acolo camera (pretul normal e 130 euro, pt invitatii de la nunta insa numai 70)...vara-mea va fi acolo, au si ei camera rezervata...o prietena de-a ei ii va aranja parul Marciei si ne va machia...apoi trebuie sa o ajutam pe vara-mea sa se imbrace...sotul ei vine pe la 12, apoi au un program facut, inclusiv poze (nu in studio, s-au gandit la 2 locatii, depinde de vreme)...la 5 tb sa fim la biserica, in jur de 7 revenim la hotel...ai mei vin direct la petrecere, ar fi prea mult pt ei o zi intreaga pe drumuri...petrecerea se termina dimineata, asa ca ne bagam direct la culcare...la ora 13 plecam la aeroport, la ora 16 avem avionul...va fi un weekend maraton  [:D] dar de-abia astept...

 

Al meu pune aspiratorul acum, noi ne pregatim de calarie.

 

O zi faina sa aveti ! si distractie placuta celor care sarbatoresc Halloween-ul 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata.Am auzit dimineata un zgomot de prabusire.....cand colo..imi cazuse raftul de la debara ,ala pe care tine R.sculele.Bormasina mica,ciocan,fierastrau,din astea mici de mana,truse de scule...sub acel raft sta de ani buni masina de spalat.Toate au cazut peste ea.....fierastraul ala mic a cazut fix peste un tub de cauciuc.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...