Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

 

 

3 luni?!?!?!??!!?!? si are o fractra de glezna? rall, mi se pare ca poza pusa de tine seamana mai mult cu tiine cu Strumphitza nu are nimic in comun...exceptand faptul ca e de sex feminin si are parul lung :)))) Strumphitza e mai mult....princess like Elyda, la cat mai multi ani inainte!!!!! Fericiti si sanatosi!

 

Xio, eu m am uitat doar la trasaturile fetzei , nu la corp si stil...la fatza trebuie sa recunosti ca e leit Strumphitza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Letitia, la multi ani fericiti!! [flo]

 

Mihaela, foarte frumoase cizmele, sa le porti sanatoasa! Si Silvia incaltarile ;)

 

Daniela, imi pare bine ca esti mai ok! 

 

Mianna, sa va fie de bine exercitiul ;)

 

Patrick are un coleg in vizita... frate au fost teribil de cuminti!! De la 5.30 au mancat de 2 ori :)))))

Multumesc Roxana! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Letitia!

 

La multi ani LauraNico!

 

La multi ani impreuna Elydei si sotului!

 

La multi ani sot al Silviei!

 

Si petreceri frumoase, citesc ca multi va serbati in weekend.

 

De la noi un dovleac pictat...cu markeri de bingo, creatie colectiva Eric&mama.

( Nu l am mai scobit, ca mai luasem unul, l am scobit si a doua zi a mucegait).

 

Daniela, s a copt dovleacul?

 

Pt cine mai e interesat de retete cu dovleac, am pus recent la Retetele ghetarului o prajitura, buna zic eu si usor de facut. Vreau sa o repet maine.

Multumesc Fleur! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

peste tot e la fel, sase saptamani e nevoie pana se vindeca, apoi faci radiografie si vezi daca poate calca pe picior sau daca mai asteapta, asa cum ai spus si tu. :) Chiar, ce mai face sotul? se mai resimte sau a trecut cu brio totul?

 

sotul e binișor, inca șchioapătă dar aproape invizibil. Nu mai foloseste de vreo luna cârja. Umbla inca cu genunchiera, o chestie din aceea elastică ce ii tine genunchiul. Zice ca se simte mai sigur așa. 

Bicicleste 30 km la doua zile si alternează cu exercitii de forța in celelalte zile. 

De luni va lucra 100%, a lucrat din Iulie 50%, din Septembrie 75%. Poate face colo si endoscopii aproape tot in picioare, dar are nevoie sa se așeze dupa o vreme, i-au cumparat un scaun special. La început nu putea face deloc, lucra numai policlinic sau la tf. 

Azi se împlinesc 6 luni de la accident...

 

Dr i-a zis ca dureaza un an pana la recuperare completa, daca va fi. Ce nu poate inca, sa alerge :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...