Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gutui-amarui cu puf galben...de pinguin


Recommended Posts

  • Răspunsuri 916
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[s] La multi ani Robert! [s]

 

(recunosc ca inca nu m-am prins daca a fost ziua lui sau il cheama si Dumitru. Sau Robert se serbeaza de Dumitru?)

Sa te lamuresc :) sambata a implinit 19 ani de cand imi pune creierul pe moate.Robert nu stiu daca exista ca si sfant,al meu sigur nu e  [:-)))] ,insa il mai cheama si Cristian si atunci ii sarbatorim de Craciun ziua numelui.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am avut de facut niste drumuri, motiv pentru care iar ma doare burta si mijlocul.

Si tot astazi era sa nu ajung la scoala la timp. Intre drumuri m-am pus sa fac o ciorba si cand m-am uitat la ceas era 11:56. Eu la 11:50 tre sa fiu la scoala. Am plecat in hanorac. Mi-am pus niste adidasi de la usa si am alergat efectiv. Dar am avut noroc, au iesit mai tarziu, asa ca de cum am ajuns eu rosie si transpirata hop a iesit si Crina.

Si de cum m-a vazut m-a intrebat daca trebuie sa mergem la spital sa o scoatem pe Iulia. Deci, presupun ca aratam tare ciudat.

 

Ralu, La multi ani cu intarziere pentru baietelul tau!

 

Ella, sa te bucuri de noul telefon.

 

Eumada, frumoasa cretulina!

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toti cretii aia se incalcesc la pieptanat...pe dedesubt e praf de creata...folosesc niste produse pentru descalcire,dar care i l-au si intins....aplicate doar pe lungime cam o palma de la scalp....dar numai pe deasupra,dedesubt e tot cret 

 

ar trebui sa incerci s-o piepteni cu peria aceea speciala, tangle teezer, o folosesc cu succes persoanele cu par afro. daca peria descurca parul ala cretz-cretz-cretz, ar trebui sa fie ok si pentru parul evei.

masca de par ai incercat sa-i pui pe par, dupa ce-o speli ? cauta ceva bio, eco, organic, gasesti in sensiblu in gama de la apivita ceva pentru copii, nu am incercat, e prea scump produsul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

mai, asta cu pipi rosu o stiam inca din scoala generala, dar de vazut - evident ca n-am avut unde sa vad pana acum. nu puteam si nici acum nu pot sa-mi imaginez - cat de rosu este la urma-urmelor ? da-mi un termen de comparatie, te rog. rosu ca ce ? ca un compot de visine, de exemplu ?

 

Si eu am avut hepatita A in facultate ...pipi nu este rosu, este "coniac", adica un maroniu roșcat.

La mine a aparut inainte de oboseala, primul lucru, cand paream ok, s-a schimbat culoarea urinei. Si caca este mai deschid, bej deschis. Apoi apare oboseala ...groaznica, asa ceva nu mi s-a intamplat niciodata. Ma culcam seara la 21:00, dormeam 9 ore, ma duceam la facultate si la 12:00 veneam acasa ca nu mai puteam de oboseala. Dormeam la pranz, apoi seara la 21:00 eram iar in pat. Nu am vomat, nu mi-a fost rau, nu mi-a scazut pifta de mancare.

 

Dupa ce 3 zile la rand am plecat de la cursuri ca nu mai puteam de oboseala, am fost la doctor si s-a lamurit misterul.

 

Eu am stat 3 sapt in spital, la Colentina si dupa mine au mai venit 4 colegi, deci este intr-adevar contagioasa. Imi aduc aminte ca scarile spitalului aveau înclinație foarte mica,  probabil sa nu obosesti urcand ...era in timpul congresului 14, cand am iesit eu din spital, a inceput Revolutia din '89. Brambureala produsa m-a ajutat sa nu repet anul.

 

Imi aduc aminte ca am mancat foarte multa branza de vaci cu sfecla roșie, cica astea fac bine la ficat.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...