Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tragedia din club


ralualexandrei

Recommended Posts

Imi poate cineva explica legatura dintre tragedia Colectiv, Putin si Germania si scindarea Romaniei?

 

Tocmai m-am intors de la cineva care mi-a spus, suspinand, ca nemernicii din Rusia si Germania sunt in spatele mortilor Colectiv, intr-o incercare de a rupe Romania in bucati. Si ca mana criminala l-a obligat pe Ponta sa demisioneze.

 

Pentru fetele din afara, sunt povesti preluate de pe postul Romania TV.

 

Reactia mea a fost [fal]  [batcap]  [alcool]  [help]  

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 588
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Imi poate cineva explica legatura dintre tragedia Colectiv, Putin si Germania si scindarea Romaniei?

 

Tocmai m-am intors de la cineva care mi-a spus, suspinand, ca nemernicii din Rusia si Germania sunt in spatele mortilor Colectiv, intr-o incercare de a rupe Romania in bucati. Si ca mana criminala l-a obligat pe Ponta sa demisioneze.

 

Pentru fetele din afara, sunt povesti preluate de pe postul Romania TV.

 

Reactia mea a fost [fal]  [batcap]  [alcool]  [help]  

Eu nu pt ca n-am ajuns inca la gradul ala de paranoia  [:-)))] dar sa-ti spun drept am auzit un asa scenariu de la unul dintre fii mei ,i l-a destainuit un nene politist care parea convins de ce spune  [fri] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Imi poate cineva explica legatura dintre tragedia Colectiv, Putin si Germania si scindarea Romaniei? Tocmai m-am intors de la cineva care mi-a spus, suspinand, ca nemernicii din Rusia si Germania sunt in spatele mortilor Colectiv, intr-o incercare de a rupe Romania in bucati. Si ca mana criminala l-a obligat pe Ponta sa demisioneze. Pentru fetele din afara, sunt povesti preluate de pe postul Romania TV. Reactia mea a fost [fal] [batcap] [alcool] [help]

 

Adica un fel de "bietul Ponta"??!!

Ce prostie! !

 

Martorii / supravietuitorii de la club tot au povestit ce s a intamplat si tot exista alte presupuneri??!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Am citit știrea, mi se pare ciudat că după eveniment nu mai sunt de găsit cei care au vândut biletele. Spun asta pentru că era nevoie de un contract între organizatorul evenimentului (Fundația Andreei Marin) și distribuitorul de bilete (biletoo sau cum i-o zice). Contractul cum s-a semnat? Pe mail? La valorile unui astfel de eveniment mi se pare ciudat să nu te vezi față în față cu cei care îți vor presta serviciul de încasare bilete. În contract nu sunt niște clauze asiguratorii? Fundația nu a verificat prestatorul înainte de semnarea contractului? Sunt niște semne de întrebare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...