Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tragedia din club


ralualexandrei

Recommended Posts

  • Răspunsuri 588
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mai aveam sperante ca poate nu l-a identificat corect prietenul care a mers la spital (povesti..) dar acum i-a aparut numele pe listele cu decedati. Sa vezi asa, negru pe alb, pe o lista de morti, numele unui prieten.. Surreal.

 

Si prietenul meu spunea ca nu stie cum sa asimileze ideea ca N. a murit ars de viu..

:(

 

Lucra la un azil de batrani si mereu il rugam sa imi povesteasca de acolo.. stia mii de istorii de viata, isi lua timp sa asculte batranii, le facea mici bucurii mereu... :(

 

andaghe, imi pare foarte rau pt. colega ta!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca la noi trebuie sa moara oameni ca sa se aplice corect o lege sau ca sa devina lege in adevaratul sens al cuvantului.

 

pacat ca la noi au murit oameni si legea tot NU  se aplica .  lumea in general acorda atentie doar la ceea ce media arata si uita dupa aceea.  in general,  in alte tari  in urma tragediilor si  accidentelor pe langa tragerea sau nu la raspundere a vinovatilor se iau masuri de prevenire a unor astfel de evenimente.  

 

nu poti evita un cutremur dar trebuie sa stii ca esti capabil  sa faci fata consecintelor lui.

 

se pare ca s-a uitat de cum NU a fost gestionat accidentul de avion in care a murit iovan si aura ion sau  de accidentul in care au ars doua dansatoare intr-un club din constanta .

 

si am uitat pentru ca legislativul NU a dat legi noi sau NU a schimbat legile pentru cazuri de genul acesta  in  schimb  ne trebuie coloana oficiala sa treaca neica care se ocupa cu aparare tarii si replici de copii care au mancat prea mult zahar de la un premier care e plecat sa vada formula 1. 

 

ma scuzati dar toata incompetenta asta , toate se leaga intre ele.  si nu, nu e de vina halloween-ul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam ca s-au suspendat firme pt 5 lei nebatuti pe casa dar acest club care a fost amendat saptamana trecuta pt neindeplinirea conditiilor de functionare,conform celor spuse de stimabilul primar Piedone,in ograda caruia se afla clubul,n-a fost inchis,nu i s-a suspendat activitatea.Cum vine asta?!?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai aveam sperante ca poate nu l-a identificat corect prietenul care a mers la spital (povesti..) dar acum i-a aparut numele pe listele cu decedati. Sa vezi asa, negru pe alb, pe o lista de morti, numele unui prieten.. Surreal.

 

Si prietenul meu spunea ca nu stie cum sa asimileze ideea ca N. a murit ars de viu..

:(

 

Lucra la un azil de batrani si mereu il rugam sa imi povesteasca de acolo.. stia mii de istorii de viata, isi lua timp sa asculte batranii, le facea mici bucurii mereu... :(

 

andaghe, imi pare foarte rau pt. colega ta!

trebuie sa mearga la inmormantarea lui cu o floare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...