Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Grecia (4)


Recommended Posts

Nikos, dar ai facut FIV si la Greci? Intreb asta pt ca ti-am zis si eu am multe intrebari si parca as astepta un raspuns la ele la urmatoarea intalnire cu Vy.

In plus ma ingrozeste faza cu recomandarea tratamentului fix in ziua in care trebuie sa il fac. Daca nu il gasesc?

Si eu am constatat ca nu prea mai sunt fete active pe forum....................as fi vrut sa aud mai multe pareri. Cand esti la inceput de drum esti cam dezorientata..............

Multumesc pt tot!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 910
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună fetelor!

 Am revenit! Eu am făcut fiv în Grecia ,în decembrie,anul trecut și am reușit.am gemeni....care sper din inimă să fie sănătoși și să se nască la termen.Așa ca nu fiți dezamăgite....majoritatea fetelor care au fost în perioadă aceea au reușit,așa ca nu va pierdeți speranță!!! 

 Spuneți mi ,va rog și mie,cele care ati rămas insarcinate cu dl Dr Vythoulkas,ati și născut cu el??? Sunt între o mare dilemă!!! Ajutați mă va rog cu păreri , iar pentru întrebări referitoare la cum a decurs procedură mea, va stau la dispoziție!!!

   Va pup cu drag!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Bună fetelor! Am revenit! Eu am făcut fiv în Grecia ,în decembrie,anul trecut și am reușit.am gemeni....care sper din inimă să fie sănătoși și să se nască la termen.Așa ca nu fiți dezamăgite....majoritatea fetelor care au fost în perioadă aceea au reușit,așa ca nu va pierdeți speranță!!! Spuneți mi ,va rog și mie,cele care ati rămas insarcinate cu dl Dr Vythoulkas,ati și născut cu el??? Sunt între o mare dilemă!!! Ajutați mă va rog cu păreri , iar pentru întrebări referitoare la cum a decurs procedură mea, va stau la dispoziție!!! Va pup cu drag!!

 

Felicitari!! Sarcina usoara si la termen iti doresc :). Da, eu am nascut cu Vy si a fost ok, totul a decurs fara probleme. Am ales sa raman cu el pana la sfarsit. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Bună fetelor! Am revenit! Eu am făcut fiv în Grecia ,în decembrie,anul trecut și am reușit.am gemeni....care sper din inimă să fie sănătoși și să se nască la termen.Așa ca nu fiți dezamăgite....majoritatea fetelor care au fost în perioadă aceea au reușit,așa ca nu va pierdeți speranță!!! Spuneți mi ,va rog și mie,cele care ati rămas insarcinate cu dl Dr Vythoulkas,ati și născut cu el??? Sunt între o mare dilemă!!! Ajutați mă va rog cu păreri , iar pentru întrebări referitoare la cum a decurs procedură mel a, va stau la dispoziție!!! Va pup cu drag!!
Felicitari ! ma bucur mult pentru voi. Si eu am mers cu el pana la capat, din pacate nu am mai putut astepta 2 ore sa ajunga el din Cluj si am intrat in operatie cu alt medic( cu care Vy a tinut permanent legatura la rel), dar totul a fost ok. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gemenele mele au aproape 7 luni. Primul Fiv facut reusit. Am un amh foarte mare, ovulatia monitorizata inainte de fiv la medicul meu nu la vy fara probleme si cu toate astea am avut tot doze xxl de am crezut ca bubui pana la punctie. Procesul anevoios, dar din fericire reusit din prima. Va tin pumnii tuturor, va si citesc regulat si unde pot da un sfat o fac. Nu plecati la drum cu indoieli. Incercati sa va lamuriti toate neclaritatile chiar daca asta lungeste procesul!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Dragele mele,cele care ați născut cu V, unde ați născut?sunt și fețe,care deși au rămas însărcinate cu ajutorul lui,au născut cu alți ginecologi?? Aștept cu nerăbdare răspunsurile voastre!!! Mersi mult!!! Va pupic!!

 

Eu nu am ramas la el. Am mers o singura data cand am confirmat sarcina apoi m-am intors la medicul meu. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haitza îți mulțumesc tare mult pentru raspuns!!Tot aud ca sarcinile gemelare sunt sensibile,delicate și am prins o teamA...la tine totiul a fost ok? Fetițele s au născut la termen? Ai făcut cerclaj? Te rog,din experiență ta,să mi spui și mie, dacă trebuie să fac ceva mai special.mi am dorit fff mult să ajung aici și nu as vrea să dau greș cu ceva....

   Va mulțumesc tuturor și va doresc multă sănătate,este cel mai important lucru!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...