Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Grecia (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 910
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa fie,nikos! bafta si tie!eu chiar am nevoie de incurajari,pt ca de la mine din familie doar eu cred ca voi reusi,sper sa cred bine!!!!!!!!!!

oare ar trebui sa-mi fac si acea analiza NK?

mai e cineva intr-o situatie ca a mea?adica analize cu rezultate in parametrii normali,un diagnostic de infertilitate inexplicabila,si un ultim diagnostic al lui vy de endometrioza de grad 1sau 2?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am sunat, I-am trimis un mail cu analize ca sa vad daca ma poate programa pt histeroscopie si eram curioasa daca este in tara sa poata raspunde. Ma gandeam ca daca e in Grecia este mai ocupat si o sa raspunda in cateva zile. O sa-I dau si un sms, poate am mai multe sanse asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Eu tot dezorientata am rama. Aud ca programeaza Histeroscopii in Grecia. mie mi-a zis ca endo-scatchingul si polipul uterin il putem rezolva aici in tara. Pe de alta parte atunci cand am mai avut polipi stiu ca I-am rezolvat tot prin histeroscopie............................

Sa inteleg ca Vy nu face histeroscopie? atunci cum rezolv cu polipul? la  sratching inteleg ca nu e nevoie de histero, dar la polip? se poate rezolva si altfel?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...