Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Grecia (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 910
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna, fetele! Va urmaresc postarile de ceva timp...Am ajuns si eu la dr. V cu infertilitate de cauza inexplicabila si mi a recomandat fiv datorita varstei, 38ani. Urmez protocolul scurt. Mi a recomandat sa fac printre altele pt grecia si dry test pt fibtoza chistica si electroforeza hb. Stie cineva daca au vreo relevanta?...daca ni le cere in grecia?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elenici, analizele le-am dat coordonatoarei de la Clinica pentru a le pune la dispozitia medicilor. Si eu am facut  aceasta analiza. Insa, dupa luni de zile de proceduri, mi-am dat seama ca sunt altele mult mai importante, fiecare caz, necesitand poate si alte tipuri de analize suplimentare in functie de care ar trebui sa se tina cont la schemele de tratament si la cele de sustinere.

Cand este programata plecarea la greci ?

Bafta!.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt sfaturi, bobo, si felicitari pt bebe! Sa fiti sanatosi si sa cresteti frumos! Incercam si noi sa nu ne mai gandim la esec, sotul a inceput tratamentul cu Profertil si cine stie, poate o sa se inatample si la noi! Daca nu, in iunie merg la histeroscopie in Grecia si probabil luna urmatoare ET. S-ar putea totusi sa nu mai am rabdare pana atunci si sa merg mai repede :) va tin la curent oricum. Intre timp, va tin pumnii celor care ati inceput sau urmeaza sa incepeti! Cum au mai zis si alte fete aici, ramaneti zen, pozitive, lasati grijiile deoparte si pregatiti un culcus cald pt embrionasi! Va imbratisez pe toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

eu incep astazi tratamentul cu gonal,menopur si diphereline,iar lunea viitoare m-a chemat la ecografie,iar dupa parerea mea,daca totul merge bine ar trebui ca undeva pe 24.25.26 sa plecam si noi in Grecia.

Elenici ,daca vrei tinem legatura si poate ne vedem acolo.

Daca mai are si altcineva "drum" in grecia in acea perioada,mi-ar placea sa tinem legatura si sa ne vedem acolo!

Va pup si sa ne binecuvanteze dumnezeu pe toate cu bebelusi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...