Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Grecia (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 910
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hatice ai dreptate sunt fetele de aici niste eroine pentru mine desi la clinica unde eu am facut fiuvul  este  greceasca nu am intalnit un asa haos inafara ca medicl grec nu spune nimanui sa mearga la un anume medic fiecare isi alege medicul cu care ea se simnte bine in orasul ei am avut o fata care facuse aici unde merg fetele si pt ca Pandos a insistat sa vina la Bucuresti  la medicul lui ea a pierdut sarcina din cauza drumului si a frigului cea ce mi se pare o mare tragedie pentru o fata care a trecut prin odisea  fiv ului  multe fete care scriu aici ma cunosc si stiu multe lucruri despre medicul meu  dar ...ce sa zic curaj in continuare si fie ca visul vostru sa se indeplineasca cat mai repede !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

În 2016 am reînceput pregătirea pentru cel de al doilea fiv.Am făcut histerosalpingografia și monitorizării cu dr Vy.Dna Silvia ca și Laura este o persoana deosebita și sufletista.În ceea ce privește telefoanele date nu mi s-a întâmplat sa nu fiu sunată după aceea dacă nu mi s-a răspuns atunci.Trebuie sa înțeleagă toată lumea ca noi suntem multe,iar ei sunt doi și sunt totuși oameni și au și ei o viață particulara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

În 2016 am reînceput pregătirea pentru cel de al doilea fiv.Am făcut histerosalpingografia și monitorizării cu dr Vy.Dna Silvia ca și Laura este o persoana deosebita și sufletista.În ceea ce privește telefoanele date nu mi s-a întâmplat sa nu fiu sunată după aceea dacă nu mi s-a răspuns atunci.Trebuie sa înțeleagă toată lumea ca noi suntem multe,iar ei sunt doi și sunt totuși oameni și au și ei o viață particulara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...