Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Grecia (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 910
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Plus ca peste 4 zile e ziua mea. Fac 29. As fi avut parte de cel mai minunat cadou din viata mea [zid]

 

 

Imi pare rau . La multi ani, stiu cum e sa fie ziua ta si sa te simti asa..ma bucur ca esti hotarata aa mergeti mai departe.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor nu mai sunteti pe aici?:( nu a facut nimeni fet?

Buna! Eu am facut FET anul trecut. Am avut un embrion congelat si a rezistat decongelarii. Ca nu s-a prins...e alta poveste.Am platit 1500 eur ptr transfer, 50 eur prog+ estradiol. Ca si medicatie, am avut cicloprogynova, utrogestan si aspenter . Multa bafta! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!! Nu am mai intrat de ceva timp însă v am citit postările și sunt alături de voi!!!

As vrea sa stiu ,de la mămicile de gemenasi, la câte sapt ați simțit mișcările lor în burtică??am aproape 21 sapt și nu am si tir,sau poate nu am știut să fac diferența între mișcările lor și spasmele musculare....sunt ingrijorata,deși la ecografii ei erau foarte bine!! Va mulțumesc și vă sărut!!! Să aveți multă sănătate!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

 

 

Buna fetelor!! Nu am mai intrat de ceva timp însă v am citit postările și sunt alături de voi!!!As vrea sa stiu ,de la mămicile de gemenasi, la câte sapt ați simțit mișcările lor în burtică??am aproape 21 sapt și nu am si tir,sau poate nu am știut să fac diferența între mișcările lor și spasmele musculare....sunt ingrijorata,deși la ecografii ei erau foarte bine!! Va mulțumesc și vă sărut!!! Să aveți multă sănătate!!!

 

Stai linistita ca ai timp! Miscarile cat sunt mici sunt ca niste furnicaturi sub piele! Pe masura ce ei cresc se simt si se si vad mult mai usor. Pe la 22 de saptamani se miscau si le mine mai tare, mai ales pe muzica si s-a adeverit: amandoua sunt niste dansatoare! Succes!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...