Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Grecia (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 910
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Verificati tot timpul si pretul de la doina sf vineri de la unirea...anul trecut pe vremea asta penul de gonal de 900 era cu 100 ron mai ieftin ca la farmacia tei...

Am fost de 2 ori recent si nu aveau de 900, doar de 450. Iar pretul era de 705 lei. Deci tot mai bine iesi la Tei. Problema e ca acum nu mai au la Tei! Eu fac azi la 23.30 al 10-lea Gonal si sotul meu umbla de cateva ore prin oras, ca nu gaseste nicaieri. Am sunat pana la urma la un Sensiblu si am gasit, dar la 1384 de lei. Asta e, probabil ca a crescut cererea. Succes fetelor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clara, stiu ca e tarziu acum, dar cei de la doina aduc pe comanda in 3 ore...

Cera, suntem bine, eu sper sa ajung la termen pe 20 decembrie, Vy a spus ca macar o saptamana sa mai stea...de acum, cand vrea domnisoara...

Va pup fetelor, mult succes.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Clara, stiu ca e tarziu acum, dar cei de la doina aduc pe comanda in 3 ore... Cera, suntem bine, eu sper sa ajung la termen pe 20 decembrie, Vy a spus ca macar o saptamana sa mai stea...de acum, cand vrea domnisoara... Va pup fetelor, mult succes.
Nastere usoara! Multa sanatate la amandoua! Sper ca la anu de Craciun sa am si eu un cadou asa frumos ca al tau!  [bib] Te pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clara, stiu ca e tarziu acum, dar cei de la doina aduc pe comanda in 3 ore...

Cera, suntem bine, eu sper sa ajung la termen pe 20 decembrie, Vy a spus ca macar o saptamana sa mai stea...de acum, cand vrea domnisoara...

Va pup fetelor, mult succes.

Am inteles, asta chiar nu stiam! Nu mai conteaza acum, fac ultimul pen si sper sa iasa totul bine! Felicitari si nastere usoara! Ce cadou frumos de Craciun! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va mulțumesc Dun inima fetelor!!! Am vb cu dr V pana la urma, mi a dat de făcut gonal f 900, cate 225 u.i in fiecare seara( timp de 6 zile) ,menopur mi a zis sa îmi cumpăr 9 fiole( la fel fac 6 zile) si diphereline inca 3 zile,concomitent cu celelalte. Apoi după aceste 6 zile,pe 7.12, voi merge la o ecografie.de înțepături, nu ma plâng, ma descurc chiar si cu toate 3, insa prețul tuturor....e ffff mare:(((( Clara, ma bucur ca te pot întreba una alta despre ce vei face in Grecia, asta pentru ca suntem ff apropiate ca si perioade...de altfel ma bucur si va mulțumesc tuturor,care ma ajutați cu răspunsuri si încurajări,pentru ca mi e teama, e totul nou..va pup si va doresc bafta tuturor!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va mulțumesc Dun inima fetelor!!! Am vb cu dr V pana la urma, mi a dat de făcut gonal f 900, cate 225 u.i in fiecare seara( timp de 6 zile) ,menopur mi a zis sa îmi cumpăr 9 fiole( la fel fac 6 zile) si diphereline inca 3 zile,concomitent cu celelalte. Apoi după aceste 6 zile,pe 7.12, voi merge la o ecografie.de înțepături, nu ma plâng, ma descurc chiar si cu toate 3, insa prețul tuturor....e ffff mare:(((( Clara, ma bucur ca te pot întreba una alta despre ce vei face in Grecia, asta pentru ca suntem ff apropiate ca si perioade...de altfel ma bucur si va mulțumesc tuturor,care ma ajutați cu răspunsuri si încurajări,pentru ca mi e teama, e totul nou..va pup si va doresc bafta tuturor!!!!!

Criss, eu plec vineri, deci o sa pot sa-ti dau si mai multe detalii de acolo. Si mie mi-e frica, mai ales de antestezia generala, e prima oara cand trec prin asa ceva! Mai e si transferul, care am inteles ca se face fara anestezie ca  nu e dureros, dar am vazut ca in afara iti dau macar un calmant sa stai relaxata.. Oricum, eu incerc sa ma gandesc incontinuu ca la final o sa am un bebe (sau 2!) frumos si sanatos si o sa merite tot efortul! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor!

 

 Va rog frumos sa ma lamuriti si pe mine ...cu PGD(diagnosticul de preimplantare) , se plateste separat , sau se face implicit , si este inclus in costul FIV de 3000 euro.Se face doar optional , daca se solicita ?

  Va multumesc si va pup!!

   O seara frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...