Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV Grecia (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 910
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da, mi s-a recomandat clexane 0,6 toata sarcina si inca 6 saptamani dupa nastere, iar aspenter pana in saptamana 28, dar nu a fost sa fie. Se spune ca aspenterul in sarcina poate provoca hematoane si sunt medici care nu il recomanda, dar sunt multe fete care l-au avut in schema si a fost ok, nu stiu cum e mai bine, fiecare medic cu parerea lui.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da, mi s-a recomandat clexane 0,6 toata sarcina si inca 6 saptamani dupa nastere, iar aspenter pana in saptamana 28, dar nu a fost sa fie. Se spune ca aspenterul in sarcina poate provoca hematoane si sunt medici care nu il recomanda, dar sunt multe fete care l-au avut in schema si a fost ok, nu stiu cum e mai bine, fiecare medic cu parerea lui.

Am înțeles.

Clexane asta se da compensat cv?Stiu ca nu ar trb sa ma gândesc la banii dar cand nu ii ai e greu sa nu te gândești.

Ufff,greu,foarte greu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sarcina se da gratuit, dar pana la testul pozitiv am cumparat 3 cutii cu 170 lei cutia.

 

 Si totusi, gravida fiind, cu reteta de gravida "gratuitatea" m-a mai costat vreo 50-70 lei nu mai retin exact. La fel utro, "gratuitatea" m-a costat in plus 90 lei. La fel analize de trimestru cu BT decontate m-a mai costat 170 lei. Ana, din pacate, si o sarcina este foarte costisitoare, doar nu te mai gandesti la costuri de bucurie.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...