Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

 

 

......se rezuma la a imprasita pe covor piesele, sau a le rasturna din recipientul in care se afla si....atat! [ups] ma rog, o fi si asta o forma de joaca, dar ma indoiesc. cred, vorba ginei, ca stie fiecare ce face si e plictisita si cauta noi provocari. si negasindu-le, ia alta jucarie la rand, poate, poate...

Asta experimenteaza si I de ceva vreme. Acasa. La gradi nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 869
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sanatate, Poca, pentru cei mici! Sim, sunteti niste eroi: 20 de ore??!! Wow! Macar sa stati suficient acasa. Poate voi va pregatiti de Craciun. Eu anul asta chiar nu am sa fac nimic. De obicei mai tranteam o friptura, un carnatz, un cozonac...Acum parca n-am nicio tragere de inima. Plus ca incerc sa nu mai mananc carne si dulciuri (a cata oara [batcap] ? ).Asa sper sa reusesc sa mai dau jos cele 3 kg de dupa sarcina si poate inca vreo 3 ca sa ajung la o greutate relativ normala pentru mine. Si poate asa ma pregatesc si de BB 2....Vreau sa merg si la sala, macar o data/saptamana...multe vreau eu, dar cum e si perioada rezolutiilor pentru noul an... A, i-am luat mandrei jucarii de la Lidl, ieftne si multe, dar, cum zicea si Madduz, tot nu am dat satisfactie :) Ma rog, unele.ii plac dar inca mai are sa se obisnuiasca cu ele- cu undita de pescuit si cu cardurille care se fac perechi se joaca cel mai des. I-am luat si niste stampilutze, dar nu e interesata :)) Azi a mutat niste grish dintr o cutie intr-alta vreo 45 de minute, nu-mi venea sa cred... Plus ca vreau sa i fac un bradut de fetru, sper sa.il fac pana in week end ul.asta. Va pup, spor la pregatiri celor ce pregatesc, la cumparaturi, la impodobit brad (sa nu lesine :) ), la sarbatorit pur si simplu!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc, Mes!  Nu aș vrea să îți tai elanul, dar fix în preajma sărbătorilor vrei să renunți la dulciuri?  :) De sport m-am apucat și eu,  să zicem,  aproape în fiecare sâmbătă mergem cu Ana Maria la karate, am găsit un club fain unde vin familii, e așa de...hmm...scapi de stres, garantat :) Nici nu îți imaginezi ce bine face la nervi să ai access la un sac de box :)))))) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mulțumesc, Mes! Nu aș vrea să îți tai elanul, dar fix în preajma sărbătorilor vrei să renunți la dulciuri? :) De sport m-am apucat și eu, să zicem, aproape în fiecare sâmbătă mergem cu Ana Maria la karate, am găsit un club fain unde vin familii, e așa de...hmm...scapi de stres, garantat :) Nici nu îți imaginezi ce bine face la nervi să ai access la un sac de box :))))))

Ei, Poca, asa e, dar mai limitez dezastrul daca mananc mai putine. 

Ce sala faina tb sa fie, sa poti merge cu familia.

Macar sa aiba efectul descris de tine, nu conteaza ca nu as slabi! Felicitari pentru mobilizare si cat mai putin stres! Abia astept sa incep si eu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! [flo2]

mes, succes cu noua cura de slabire! [flo2]

si eu mi-am promis sa incep o cura din ianuarie. am ramas cu 7 kg in plus si, nici inainte nu eram cu o silueta de invidiat. asa ca....am mult de munca...sa vedem cat ma voi putea ambitiona. incercarile de pana acum nu s-au soldat cu succes [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

salutare! [flo2] mes, succes cu noua cura de slabire! [flo2] si eu mi-am promis sa incep o cura din ianuarie. am ramas cu 7 kg in plus si, nici inainte nu eram cu o silueta de invidiat. asa ca....am mult de munca...sa vedem cat ma voi putea ambitiona. incercarile de pana acum nu s-au soldat cu succes [fri]

Ei, Maddutz, e musai, ca nu sunt doar kiligramele la mine, este si diastaza aia care ma face sa arat de luna a 6-a...toata lumea ma intreaba...sau imi da sfaturi despre sarcina [batcap]...

Macar sa ajung la luna 3-2 :D sa nu mai fie asa de batator la ochi. Oleaca de cura+oleaca de sport will do, sper :)

Tu ai fost ceva mai realista cu inceprrea in ianuarie. Pe mine dulciurile or sa ma omoare :) Si aici chiar tb sa actionez, caci dupa diabet in sarcina mi s-a zis ca...urmeaza diabetul ala adevarat...si fix asta imi lipsea...

Haide, din ianuarie facem grup de sprijin pentru slabit :) 

Cum mai sunteti cu gradinita? De fapt, de sarbatori cred ca luati pauza, ca toata lumea

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...