Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

Si Nadia e incapatanata. Vrea sa faca singura tot mai multe lucruri. De olita nici nu vrea sa auda, nu se pune pe ea decat ff rar imbracata, pt cateva secunde.  Pe wc nu vrea . Mai incercam, suntem la capitolul "observam cum face mami."

nici balerina nu viziteaza olita, decat pentru a-si pune papusile in ea [:)] . dar, nici ca am mai incercat. in primul rand, mi se pare mie mai comod asa... [ups] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 869
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

fac ...nu stiu ce mai fac, muncesc muncesc muncesc

Andrei e bine acasa, la cresa face scandal, manifesta o anxietate de separare puternica [smulgpar]

vaaaaai...ce bine e acasa! si eu incep sa dau semne de anxietate de separare,,de casa, cand ma gandesc ca incep munca! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]  bine imi fu!!!! mi-e groaza! zau ca, in momentele astea, ma gandesc daca a meritat lupta pentru emanciparea femeii! [ups]  ma rog, a meritat...dar...lenea... [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

balerina, in ceea ce priveste cresa, nu are nici o treaba! dimineata e agitata ca pleaca tati fara ea (iese inainte sa incalzeasca masina), iar cand o iau la pranz nu prea vrea sa plece. cred ca imi va fi usor sa trec la programul pana dupamasa. preconizez ca, pe la sfarsitul lunii voi incepe sa o las sa doarma acolo.

la pranz cand o iau e foarte, foarte, foarte obosita. acasa nu o vad asa obosita nici daca sare somnul de pranz. cresa o suprasolicita. asa e si la ceilalti ghiocei?

la pranz doarme, inca, 3 ore. daca stau langa ea, de regula. daca vom trece la programul cu somnul la cresa, va dormi numai o ora, o ora jumatate, acolo. si, probabil, se va culca mai devreme seara. acum adoarme pe la 10-11. seara, adormitul ne ia, invariabil, o ora. la pranz adoarme destul de repede.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici balerina nu viziteaza olita, decat pentru a-si pune papusile in ea [:)] . dar, nici ca am mai incercat. in primul rand, mi se pare mie mai comod asa... [ups] 

Eu vreau sa o dezvat fiindca ii place la reductor si cere.Se irita des la fund si pasa.Desi noaptea nu cere si face.

Dar om vedea.

Si o inscriu la gradi in toamna si nu o primeste cu pampers.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vaaaaai...ce bine e acasa! si eu incep sa dau semne de anxietate de separare,,de casa, cand ma gandesc ca incep munca! [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]  bine imi fu!!!! mi-e groaza! zau ca, in momentele astea, ma gandesc daca a meritat lupta pentru emanciparea femeii! [ups]  ma rog, a meritat...dar...lenea... [batcap]

Asa ziceam si eu dar culmea!,cand muncesc pot sa-mi fac mai degraba o programare la mani decat cand eram acasa.(fiindca stiu ce program am)

De ex in weekend am programat o iesire in 2:eu si Robi la film!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...