Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 869
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maddutz ce parare ai de bioparox? mi-a dat pediatra pt Andrei dar am citit undeva ca nu e indiact inainte de 6 ani, iar pe prospect scrie ca nu se administreaza inainte de 30 de luni

este antibiotic si antiinflamator local. nu se da sub 2 ani jumate pentru ca poate determina spasm laringian (contractie brusca a muschilor laringelui, cu ocluzie prin unirea corzilor vocale).

in plus, are un gust de..crema de pantofi!!! (e super naspa, cel putin mie asa mi s-a parut)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Si mie imi e dor de noi toate, de acele vremuri cand nu apucam sa citesc tot ce sa scria, desi intram zilnic pe forum si citeam.

Noi suntem bine, numar cu emotii si oarecum groaza zilele ramase din concediu, mai putin si inapoi la lucru, iar Matei la gradinita.

si mie mi-e tare groaza... [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

ce emancipare a femeii, ce cariera?!!! le-am avut, acum vreau cu puiul meu!!!! [ups]  [smulgpar]  [fri] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

pt ca fac puroi in gat si pe amigdale [:I], crocobaurii astora mici sunt mult prea puternici pt mine  [alcool] 

 

meey, nu esti singura. si noi iesim la raport cu raceli extinse in familia largita (si bunicii). balerina scapa cu 2-3 zile de raceala, iar noi tragem 1-2 saptamani [ups]

 

miercuri am luat-o de la cresa, inapoi, pe la 9, ca tot plangea si nu prea se intelegeau cu ea. pe la ora 2 avea 40, febra [fal] de miercuri pana ieri am avut 3 sau 4 episoade cu 39,8-40, febra. in rest, doar nas infundat si un pic ragusita. am tot dat antitermice. ma tot uit pe pielea ei sa vad daca nu apar bubite...

roseola infantum a facut-o de craciun, deci nu mai face...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...