Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

azi am fost prin magazine sa cautam cizme de ploaie/zapada. dupa ce am probat vreo 6 perechi de cizmulite, a inceput sa se smiorcaie si sa arate insistent patofii ei, parca spunand: "aia sunt pantofii mei! incalta-ma si sa mergem!!!" [batcap] ma rog, eram in al 2-lea magazin in care faceam acelasi lucru, era de inteles [:)]

asa ca, tocmai ce am comandat online de la decathlon o pereche de cizme. cum ne-o fi norocul... [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 869
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare si de la noi.

 

Eu ma gandesc ca dupa 1 ianuarie sa-l trec pe Tudor pelapte de vaca,mai sunt ghiocei care au trecut de lalapte praf lalapte de vaca? El bea acum Humana si nu se mai importa...Insa ma gandesc cu groaza cum ii incalzesc eu noaptea laptele de vaca...

ditez: L-a dat al meu sot unui coleg ce asteapta bb :(

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Salutare si de la noi. Eu ma gandesc ca dupa 1 ianuarie sa-l trec pe Tudor pelapte de vaca,mai sunt ghiocei care au trecut de lalapte praf lalapte de vaca? El bea acum Humana si nu se mai importa...Insa ma gandesc cu groaza cum ii incalzesc eu noaptea laptele de vaca...

 

Da, Ac bea lapte de vaca, 3.5% grasime, de vreo 6 luni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la noi.

 

Eu ma gandesc ca dupa 1 ianuarie sa-l trec pe Tudor pelapte de vaca,mai sunt ghiocei care au trecut de lalapte praf lalapte de vaca? El bea acum Humana si nu se mai importa...Insa ma gandesc cu groaza cum ii incalzesc eu noaptea laptele de vaca...

si Andrei bea lapte de vaca de 3 luni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...