Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

Neata fete!

Va astept la o cafeluta, smoothie, cappuccino, ce doreste fiecare!

 

Am apucat sa mai citesc din urma putin: Maddutz, cum mai e Daria, pana la urma ce probleme sunt, hemoroizi sau...? (Daca poti sa imi zici).

Meeyutz, ,Monica, daca ii vreti pe Millidge si Doig sa ma anuntati

 

Bine ai venit yoyo!!

 

.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 869
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si pt Ca pitica mea doarme si la ora asta, sa va mai povestesc cate ceva, nu de alta, dar sa aveti ce face la cafea. Deci, pitica din dotare se trezeste zilnic la 10-10:30, sa tot ai copil asa, stiu, seara se culca la 10:30-11, nu am nici o sansa sa o adorm mai devreme, si asa ne chinuim cate o ora sa adormim. Problema e ce ma fac Eu la cresa cu trezirea de la 7:30? CA asta mica ma si bate dac indraznesc sa o scol mai devreme.

Si sa va mai zic CA Inca doarme calare pe mine, la San? Eu care speram sa scap de ea de pe la un an? Cred CA pana la scoala o tine asa. Acum sper sa se invete sa doarma la pranz la cresa, poate vede CA e mai bine asa si renunta singura la dormitul pe mine...vise taica, vorba cuiva.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si sa va intreb si Eu ceva: domnisoara daca incepe sa planga mai tare imediat vomita. Indiferent CA plange de fita sau chiar are motiv, deci nu o face sa ma impresioneze. Cum plange mai tare da sa se inece si vomita tot. Acum Dr de familie a zis CA nu am lasat.o sa planga deloc cand era mica si de AIA face asa, CA nu are plamanii dezvoltati (Ciocan in cap). Oare chiar e ceva serious sau? Sa ma ingrijorez sau cu timpul trece faza? Deja ma dispera CA nu pot sa o las deloc sa planga pt Ca stiu CA vomita, deci tre sa ii fac toate goangele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumim, New!

Deea, nu știu ce să spun despre vomitat...Despre trezit, Andrei ar dormi mai mult, dar trebuie să îl trezesc să mergem la școală, de multe ori îl îmbrac adormit și așa îl pun în cărucior, alteori se trezește când îl îmbrac. Mi se rupe sufletul să îl trezesc, dar nu am ce face :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea sa stii ca te admir pt tot ce faci.Eu zic ca sa o tii tot asa! Daca in Buc sunt salariii mici apai la voi nu mai vorbesc.Si eu fac multe lucruri pe langa job:am niste colaborari care merg si incerc sa,ma,ocup si de vanzarea argintului si mai nou de niste haine-toate mostenite.Dar job full time,mama si gospodina full time si 2 afaceri mici,cateodata ma gandesc la ce mai am barbat.

Dar e pacat sa,nu ma ocup ca nu e f mare efort si merg singure.Dar mai tb sa ma inralnesc cu lumea seara,sa mai fac poze si sa postez pe net oferte etc.In afara de copii,curat si bucatarit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...