Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

Buna,

 

La multi ani Matei !

 

La multi ani Zoard, Yanis si Andrei !

[artif]  [artif]  [artif]  [deziuata]  [deziuata] [deziuata]  

 

Sa ne traiasca ghioceii!

 

Inca un pic si ghiocelul meu face 2 ani [alap] ! Ce mai trece timpul, tare minunat mai este [:D]  !

Ce sa ii iau cadou ? Fara masini , biciclete, bucatarii. Vreau ceva interactiv, ceva inteligent , oare ce sa fie ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 869
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello mamicilor!!!

  Vroiam si noi sa uram "La multi ani!" sarbatoritului de azi, Matei...dar si celorlalti sarbatoriti (imi cer scuze de intarziere si parca mi-e si rusine fata de voi) Andrei de Poca, Andrei de Meey, Anastasia Maria, gemenilor Miruna si Mihnea, Zoard, Yanis si Andrei de yna88 :)

  Sa stiti ca inca va citesc din umbra atunci cand se face liniste in casa, iar strumfii sunt la culcare :)... in rest e o harmalaie continua...

  Deea, felicitari pt creatii...nu stiu cand mai ai timp si sa crosetezi, dar iti doresc mult succes in continuare :)

  Gina, hai cu afacerea ta...de cand asteptam sa papam si noi din cozonacii tai...uite cate stam la coada ;)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetelor!

I need heeeelp!

Trag de o răceală/gripă de mai mult de o săptămână și chiar nu mai pot. Am luat tot ce este permis în alăptare, adică paracetamol, ceaiuri, leacuri băbești, ceapă la capul patului, miere, ieri îmi revenisem. De azi dimineață tușesc rău și mă doare în piept și nu pot respira. Am frisoane, dar nu am decât 37,3 febră. Mă dor toate de parcă sunt bătută cu părul. Ce să mai fac ca nu mai știu? În afară de ceai de ceapă ca deja sunt satula

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sară a fost și ea cu muci, acum doar mai e înfundată puțin și îi pun ser și trag cu pompita. Tasu ne.a îmbolnăvit pe amândouă. El a scăpat în 2 zile, sară cam 3, dar eu trag de o săptămână și ceva și efectiv nu mai pot. Nu pot să mă țin bine nici pe picioare și am o grămadă de lucru!!! Help!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...