Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 869
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello fetelor!

La multi ani cu intarziere sarbatoritilor!!

Deci....cresa...miercuri, joi, vineri, super OK, Sara care e o speriata a plans cand am dus.o si dupa 5 minute s.a linistit. Si nu a mai plans deloc. Miercuri a stat pana la 10:30, joi si vineri a mancat si pranzul la 11:45. Apoi am luat.o acasa. De dimineata nu a vrut sa manance in nici o zi, a facut foamea. Joi a mancat cu mine acolo, dar vineri a mancat cu doamnele. Sambata dimineata muci!!!! Sa imi iau campii!!!. Noroc CA au fost putini iar azi am dus.o iar. A plans de cand am intrat, dar s.a potolit repede. Cand am fost sa o iau, veselie Maxima, Sara mancase si de dimineata, si la pranz, s.a jucat, a facut si la olita, toate bune. Si doamna de azi a devenit preferati ei, cand sa plecam a alergat dupa ea sa o pupe.

Super happy!!!

Problema e alta. Eu, CA o mama cascata si nebuna am lasat.o sa stea pe bancuta cat M.am intors sa iau hainele din dulapior. Bancuta pe care sta de obicei, de PE care coboara singura de obicei. EEE acum a picat CA bolovanul direct pe burta pe gresie. Sa mor cand am vazut.o. deci iar tipete, urlete, dar s.a calmat repede. Pedrum a mers singura, apoi a cerut in brate. Si a inceput circul....caoi doare piciorul, CA nu vrea nici in brate, nici jos. Abiaam ajuns acasa. Cand ma uit la picioruse, genunchiul umflat si negru. Am pus gheata, comprese, dupa vreo ora de plans s.a potolit. Acum doarme. Ce sa ii mai fac, CA sigur iar se trezeste urland CA o doare. Genunchiul s.a dezumflat acum dar e negru. Nici nu stiu cum o duc Maine la cresa iar CA plange de fiecare data cand il indoaie. Help me!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani mamici!!!<br />Multumesc de sfaturi, am pus aloe CA am in ghiveci, aseara s.a mai vaitat putin de picioruse, dar azi a uitat.<br />La cresa a fost super azi, a mancat f bine, a inceput sa se acomodeze. Si.a pupat pe doamna inainte de plecare si nici dimineata nu. Mai fost asa tragedie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...