Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 3


Recommended Posts

Bună dimineața Noi suntem bine, am renunțat la grădiniță deocamdată după 2 luni de boli și spitale. Eu am mai scris de mai multe ori, dar eram deconectată și am pierdut mesajele. Va mulțumim pentru urări și la mulți ani tuturor ghioceilor, sa creșteți mari sănătoși și fericiți! Monica, felicitări pentru finuţ/ă :)

of Vio chiar asa de grav e?

si Andrei sa imbolnavit mai des decat daca ar fi fost sa stea acasa dar nu grav

noi am mai fentat racelile cu aerosol cu ser aproape in fiecare seara, salina artificiala si curatat nasucul foarte foarte bine cu apa de mare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 869
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara , Monica sa iti traiasca finul/ fina :) Gata , toți ghioceii au împlinit 2 ani ? Pe forum nu ne mai scriem :( Ce msi faceți , ce fac copii ?

se pare ca suntem din ce in ce mai putine care scriem

eu as scrie mai des dar sunt foarte foarte obosita, Andrei e in plin proces de eruptie dentara, da inca nu are toti dintii desi are masele [:)]

in rest facem slalom printre muci [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo de educatia celor mici:

eu nu mai stiu cum sa procedez si nici unde gresesc ca undeva clar gresesc

nu am fost niciodata adepta educatiei prin lovire, nici nu o sa fiu vreodata dar are Andrei un stil de a ma scoate din sarite ceva de speriat

ma loveste, ma zgarie ma musca..desii i-am explicat ca ma doare ca nu asa se procedeaza bla bla

pe de alta parte cand nu obtine ce vrea se arunca pe jos, se da cu capul de perete/frigider de ce are prin preajma si daca nu are nimic in preajma sau pe mine/tati bunici pe care sa-i loveasca se loveste pe el

am discutat si cu medicul de familie si cu pediatrul dar amandoi sustin ca face asa de prea rasfatat si ca ar trebui sa iau masuri

 

la cresa nu face asa ceva [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Meey nu stiu ce sa-ti spun.Ana e f intelegatoare.

Vioo chiar m-am gandit la tine de curand.

Ms de urari-sunt f bucuroasa mai ales ca si doreau si a ramas in 6 luni.

Robi a racit rau in weekend ,cel mai rau din ultimul an,respira urat rau.Dar i-a trecut fara aerosoli sau altceva.Dar am avut morcovu rau infipt

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ,

 

La multi ani Isabela si Victor !

 

Vioo imi pare rău ca a fost cu boala :(

 

Sâmbăta mergem o săptămana in vacanța , sper sa ne simțim bine .

Andrei creste si ma topesc dupa el , deși câteodată imi vine sa i-l mănânc . Cuvântul cel mai des folosit este nu , nie , ikke , ultimile doua negații in norvegiana :)

Tot în pat cu noi doarme si încă i-l alăptez . Cu alăptatul nu am nici un plan , deși lumea ma considera deplasata .

 

Cu ce se mai joaca copii vostrii ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim vacanta frumoasa !sa vii cu impresii!

Fete azi se fac 2 ani de cand am 2 copii.

La multi ani Anei mele si lui Andi!

Eu sunt implinita si fericita si inafara de sanatate imi mai doresc putine lucruri!

Sa le dea Dumnezeu sanatate si viata lunga tuturor!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...